Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Becsípődött a derekam 13...

Becsípődött a derekam 13 hetes terhes vagyok mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj, most már le tudok ülni feküdni, de még nagyon fáj :(
2013. jún. 12. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvoshoz mész.
2013. jún. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Konzultáltam az orvossal telefonon azt mondta hogy felesleges lemennem, gyógyszert nem írhat fel nem szedhetek semmilyen izomlazítot szurit sem adhat, csak a lóbalzsamot tudta mondani azzal kenegethetem de mát úgy sem írhat fel
2013. jún. 12. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam, pont ilyen idős terhesen. Annyi különbséggel,hogy nekem a vállam is be volt csípődve. Azzal elmentem felíratni 10 alkalmas masszázst, és utána semmi bajom nem volt szülés után 1 hónapig, na akkor újra kezdődött minden. Most újra járok 8 hós kisfiam mellett.
2013. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is beszokott csípődni.... Most 15 hetes vagyok és már többször voltam közel ahhoz az állapothoz, hogy ne tudjak megmozdulni. Nekem a hátamra a melegvizes zuhany segít egy kicsit....
2013. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es vok, lehet egyáltalán massszíroztatni lehet a derekat-hátat terhesen?
2013. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Richtofit sportkrémet lehet használni, nekem is kellett párszor. Az segített. Finom gyógytorna és igen, lehet maszíroztatni, csak szólni kell előtte a masszőrnek.
2013. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A derekat hátat nem lehet masszírozni. Én a vállammal mentem el és olyan jól kimasszírozta a csajszi,hogy utána semmi bajom nem volt. Csak hát közepétől felfelé lehet masszírozni,mert vérbőséget okoz, ha deréknál masszíroznak.

Én felíratnám háziorvossal a vállmasszázst, lehet,hogy már az is használna. Egyébként minden masszázs jótékony hatással van az emberre. Engem helyrehozott, pedig előtte nagyon szenvedtem én is a derekammal és a vállammal is egyszerre.

2013. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3=7 válaszoló.
2013. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!