Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet? Olyan mintha...

Mitől lehet? Olyan mintha éjjel becsípődött volna valami a hasamban vagy beszorult a levegő?!

Figyelt kérdés
olyan mint amikor a háta csípődik be valakinek csak nekem elöl vagy mikor beszorul a levegő eléggé kellemetlen érzés plusz valahogy más érzés amikor mozog a baba pontosan kicsit fáj! meg pukkanó hangok jönnek ki a hasamból mitől lehet? 3ra van időpontom dokihoz de eléggé meg vagyok ijedve! tapasztalat már valaki ilyesmit?

2012. dec. 17. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj addig pihenni olyan pózban ami kényelmes!

Hány hetes vagy?

Nekem úgy a 8. hónap körül volt hasonló, nagyon megrúgott a babám és eltalált egy ideget. Levegőt sem tudtam venni percekig csak kapkodva.. Férjem be akart vinni az ügyeletre, de úgy éreztem amikor felemelt, mintha kést forgattak volna bennem, úgyhogy első körben maradt a telefonos segítség a dokitól.. magnézium magnéziummal és pihenés.. és ha egy nap múlva is panasz van akkor bemenni, szerencsére jobb lett, de utána való napon amúgy is menni kellett dokihoz és megnézett.. de csak a kicsi rúgott hatalmasat és "rossz" helyre.

De jó, hogy ma eljutsz dokihoz, remélem téged is "csak" a kicsi rúgott meg ennyire, hogy amiatt fáj!

Pihenj és kitartást! Majd írd meg mi volt.

2012. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia! köszi a választ! hát azonnal vizsgált a doki! eddig fejfekvésü volt a baba és teljesen átfordult! és olyan mintha "állna" bennem azért kellemetlen meg levegőt is venni és azért érzem úgy hogy valami becsípődött mert nyomja a bordám isi! de amúgy hál istennek minden rendben van mind a kettőnkkel! amúgy 30hetes vagyok:-)
2012. dec. 17. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jól vagytok! :)

Próbálj majd pihizni, ha nagyon ficánkol :)

Amikor nálam is volt a fenti eset, akkor utána a férjemnek is mondtam, hogy csak bújjon ki majd jól elbeszélgetek vele :D

További szép babavárást és beszéld meg vele, hogy ne rúgja szét anya bordáit! :)

(első voltam)

2012. dec. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást:-)
2012. dec. 17. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!