Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen hosszu utazasra vallalk...

Milyen hosszu utazasra vallalkoztal es hany hetes voltal?

Figyelt kérdés

Most vagyok 20 hetes. Utolso "kettesben" nyaralasunkat tervezgetjuk a parommal, de nem tudom, mi az ami bevallalhato (hany hetesen hany ora autout).

Pl valamikor 20 es 30 het kozott autoval lemenni Gorogorszagba, az nagyon meredek? (kb 24 ora az ut)


2013. jún. 12. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem babásan sem mennék ilyen hosszú autóútra, főleg mivel a repjegy sem sokkal drágább és ott van egy, másfél óra alatt. De ez én vagyok.

Harmadik trimeszterben szerintem nagyon kényelmetlen lenne ennyit ülni a kocsiban.

2013. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24 óra alatt nagyon sokszor meg kell állni pihenni, sétálni, mozogni. Veszélyes ennyit ülni egy helyben. Én ezt túl soknak tartanám. Belföldi célpontot javasolnék,ha utazni szeretnétek. Ha mindenképp külföld, akkor gyorsabb járművel.
2013. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mennek. Ha barmi bajod van, hova fordulsz orvoshoz?
2013. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Horvátországba mentem 20 hetesen nyaralni, eléggé délre, úgyhogy 10-12 óra volt az út, és sokszor megálltunk átmozgatni magamat. Nem volt semmi gond, igaz nagyon kényelmes, tágas autónk van, így szinte bárhogy tudtam helyezkedni, hogy kényelmes legyen.

Görögbe viszont már én sem mernék elmenni autóval, főleg nem közel a 30. héthez. Gondold át.

2013. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jha, sejtettem, h a gorog nem tul jo otlet. Inkabb olyan valaszokat varnek, h ki hany oras utat vallat be tenylegesen, hanyadik heten... Horvatorszaggal ugy vagyunk, h a gyerekekkel ugy se megyunk majd messzebb, csak oda, szoval ha lehetne, most meg mashova, de nincs otlet. Bp-tol 3 orara lakunk, szoval a repcsizes sem dob fel annyira...
2013. jún. 12. 22:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi max. 3 órát utazunk majd a nyáron, Magyarország másik végébe megyünk. Akkor leszek kb. 25 hetes. Tovább nem vállalkozunk, magyar orvosok, magyar szó, ismert eü rendszer számomra a biztonságot jelenti. Az utazás pedig fárasztó, nem szeretnék komplikációkat. Mi vonatozunk. Ott fel lehet állni sétálni.
2013. jún. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!