Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka a spirál...

TKI Ibolya kérdése:

Van itt olyan anyuka a spirál mellett lett várandós?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyik volt kolleganőm igen.
2013. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja meg az egyik szomszédom is, épp multkor mesélte.
2013. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ú! És megtartották a babát?
2013. jún. 12. 13:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a harmadik babám lett spirál mellett (most 2 éves lesz) elmozdult lecsúszott a nyakcsatorna felé valahogy pedig rendszeresen jártam ellenőrzésre amikor kell...és mégis.

A fundusban tapadt meg a kisfiam hetekig kérdéses volt hogy elvetélek e de végül maradt. Nem így terveztük ugye, de most már el se tudnám képzelni nélküle az életemet.

De, többet spirált nem tetetek fel az is biztos.... még pár év és szerintem addig kialakul akarunk e esetleg még egy babát ha nem akk elköttetést választom.

2013. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem is három gyerekem van.Mostanában annyit hallok ilyenről,hogy valaki spirál mellett lett terhes,és én is azt rakattam fel.
2013. jún. 12. 13:54
 6/9 anonim ***** válasza:
egyik sem tartotta meg. Viszont édesanyámnak több mint 10 évig volt spirálja és egyszer sem lett terhes. Nem olyan gyakori dolog ez azért. Ez olyan mint gyógyszer mellett is esnek teherbe de ez csak elenyésző % ahhoz képest hányan szedik és nincs semmi gond. A spirál ugyanigy van. NÉha előfordul de nem olyan ygakori. Én is több olyat tudok akinek évekig az volt és nem is lett várandós. (első voltam)
2013. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4 vagyok nekem is azt mondták hogy nagyon ritka, az orvos is azt mondta 100ból 1 szer van ilyen és hát pont mi voltunk azok pech....köszi:) de én már emiatt nem bízom a dologban.

Esetleg a Mirénára nem gondoltál? (nekem nem lehet semmilyen hormont de ha lehetett volna azt tetetem fel) az ugye nem fizikailag hat vagyis csak kis részben, hanem a felszívódó minimális hormont alapján.

2013. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még édesanyám, közel 30 éve, de akkor neki még azt javasolták, hogy vetesse el, a nagy hormontartalom miatt. De úgy tűnik, már akkor megoszlottak a vélemények, mert a férjem is spirál mellett fogant 34 éve, és teljesen egészséges.
2013. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a 30 évvel ezelőtti spirálokban tuti nem volt hormon, csak réz vagy arany. . az alap spirálban most sincs, csak ebben a mirénában de ez más is mint a rendes spirál.
2013. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!