Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24hetes terhes vagyok valamive...

24hetes terhes vagyok valamivel több a magzatvíz, ez mit jelenthet? Kétségbe vagyok esve nagyon, eléggé megijedtem.

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Volt hogy nekem is több magzatvizet láttak egy ultrahangon, aztán a következőn már nem. Ne félj semmi gond. Ha baj lenne akkor úgyis szolna a doki. Nekem azt is mondták,hogy esetleg pisilt egyet a baba azért.
2009. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Semmi gond. Velem is ez volt. Akár másnapra visszaállhat a megfelelő mennyiség. A doki engem megnyugtatott.

32km

2009. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ketteske ***** válasza:
65%
Ez fertőzésre is utalhat, szerintem kérj egy vizsgálatot a dokidtól. Inkább feleslegesen, minthogy baj legyen. Nekem is több volt a magzatizem, aztán még több. Rossz lett a vége. Menj dokihoz!
2009. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,megyek cukorvizsgálatra meg megnézik a fertőzéseket,addig nem leszek nyugodt míg nincs eredmény,nagyon félek mert már nagyon régóta szeretnénk babát és nagyon nehezen jött össze.Bízom benne rendbe lesz minden!
2009. okt. 11. 09:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Még ne aggódd halálra magad (tudom könnyű ezt mondani) nekem a fiammal 24 hetesen mondták először h több a víz aztán hogy nagyobb a gyomra, a vesemedencéivel is vmi volt állítólag, hetekig paráztunk, mentünk a kontroll UH-kra minden addigi jó eredményem ellenére genetikai tanácsadóba és cvs-re :( de végül 32 hetesen kiderült h semmi baja, minden hirtelen normalizálódott és teljesen egészségesen született semmi baja :)

Utólag már mondták orvosok hogy hát ez ilyen biztonsági intézkedés volt inkább mert félnek a perektől, illetve hogy ha ilyen sürün van UH-zva egy magzat akkor ott elképzelhető hogy valamelyik UH-n találni fognak eltérést a tankönyvi helyzethez képest.

Szóval ha semmi más egyebet nem találtak és nem vagy cukorbeteg akkor ez egy pillanatnyi állapot is lehet, valószínűleg 1-2 hét múlva már semmi eltérést nem találnának.

2009. okt. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor nem is lehet megmagyarázni, hogy mitől több. És ami a lényeg, ezt egy uh-ból nem lehet megállapítani, csak ha többször ultrahangoznak és minden alkalommal több. Ha minden alkalommal több (ahogy nekem is volt), az sem jelent feltétlenül gondot, azért vizsgáltasd ki magad (nekem volt torch-vizsgálat- toxoplazma, rubeola, citomegalovírus vérből nézik), és volt quartett teszt, amiből 4 betegségre tudnak szűrni. De ne aggódj, az esetek nagyon nagy százalékában semmi gond nincs, de azért nem szabad felette átsiklani sem. A kislányom 37. hétre született egészségesen, ma már 17 hónapos.
2009. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sógornőmnek mindkét terhessége alatt jóval több volt a magzatvize. Az egyik kislányának sincs semmi baja.
2009. okt. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem is több magzatvizem volt, mint a normális, de még nem volt kóros. Ez annyiban nehezítette a helyzetemet- illetve a babáét, hogy a 34.héten tudott csak befordulni, de nem tudott elindulni lefele a terhesség végéig, és beékelődni. Még a szülésnél is azt mondták, hogy csak egyetlen ujjal meglöknék, és a szülőcsatornából kimozdulna haránt fekvésbe! Ennek ellenére a megrepesztett burok után nem egész 3 óra alatt meglett úgy, hogy a NAGY út legelejéről indult!
2009. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
barátnőmnek is sok volt, jó nagy is volt a hasa. Sosem panaszkodott, hogy valaki megijesztette volna. A kicsinek semmi baja
2009. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem is több volt kb. ebben az időben, és kiderült hogy kicsit magas a cukor ami persze csak itt az utolsó harmadban jelentkezett diéta után 1 hét alatt rendbe jött most 22 hónapos a kisfiam én meg 12 hetes terhes vagyok lehet most is lesz ilyen,drukkolok neked és nyugi.
2009. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!