Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párommal nagyon szeretnénk...

KokoE kérdése:

Párommal nagyon szeretnénk mar babát. Lenne egy kérdésem mindenhol olvasom ezt a barnázast.3om napja volt pár csepp barnázasom és nem tudom h most akkor lehet hogy öszzejött a baba? Mikor lehet tesztet csinalni? Meiket ajáljatok?

Figyelt kérdés

8.án volt a barnázás, tegnap kellett volna megjönnie 12.én.

lehet hogy csak késik és mégsem jött össze a baba? mert most este mikor hazajöttem vettem x-epiles tesztet és negatív lett. :(



2013. jún. 13. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Alltalaban mar nemvart REGGELen kimutatja a teszt, ha terhessegrol van szo. Nahat nekem nemvart utan meg picivel tobb mint egy hetig negativ volt es mivel folyamatos volt a "mindjart megjon" erzes ezert mert nem is remenykedtem. Aztan a 9.nap (keses) ujra teszteltem es akkor lett csak pozitiv (akkor is reggeli elso vizeletbol).

Remelem tudtam segieni, sok szerencset! Es mivel mar kesik REGGEL elso vizeletbol nyugodtan tesztelhetsz! Drukkolok neked, majd ird meg az eredmenyt!

2013. jún. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A barnázás lehet beágyazódási vérzés, nekem is volt, fogantatás után 7-10 nappal jelentkezik.

Viszont a tesztnek már mutatnia kéne, elmaradt mensi után, szerintem csinálj még párat a következő napokban, hátha...

2013. jún. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még pár napot, és csinálj tesztet!
2013. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok nekem lenne egy komoly kérdésem nekem ebbe a hónapba kellett volna meg jönnie nyolcadikán erre meg jött hetedikén és háromnapig csak sötét barna folyásom volt és három nap után el is múlt. A párommal nagyon szeretnénk babát 21 éves vagyok és ez lenne az első kis babánk! Válaszaitokat előre is köszönöm!
2017. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!