Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. hét, erős fejfájás,...

31. hét, erős fejfájás, szédülés. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Ma délután jött rám. Azóta fekszem. A vérnyomásom rendben van. Inkább kicsit alacsony. Ittam elég folyadékot is. Lehet, hogy jön valami front?
2013. jún. 13. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódni ha egyéb tüneted is lenne vagy ha holnapig nem javul akkor doki. Nekem 3 napja volt ilyenem. Iszonyat fájt a fejem, és a hasam baloldalt ahol az az apróságom is lakik, valamint a vesém. Teljesen be pánikoltam, hogy most mi lesz, van itthon szívhang figyelőnk rég nem használtam most reggel eset is megnéztem minden rendben van e, valamint nagyon fáradt is voltam. Mára minden elmúlt.
2013. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vizesedsz ebben a nagy melegben? Ha elkezd az arc is vizesedni, az felfájással, szédüléssel járhat, mert nyomja a víz az ereket.
2013. jún. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Végül késő este jobb lett, de akkor meg aludni nem tudtam. Kicsit fáj ma is, de gondolom a meleg miatt is vannak ilyen gondok.....
2013. jún. 14. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!