Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira ki vagyok bukva, hogy...

Annyira ki vagyok bukva, hogy 4 napja csak sírok és enni sem tudok. Mennyit ártok, ha beveszek egy szem gyenge nyugtatót? Szörnyű gyomoridegem is van, már szinte görcsöl.

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok.
2008. jún. 21. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szaladj el a patikába és kérj olyan homeopátiás szert, amit kismamák is szedhetnek.

Kitartás!

2008. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Már próbáltam egy homeopátiás szert, de csak egyre rosszabb, semmit nem használt. :(
2008. jún. 21. 09:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Szíja!De mért vagy ennyre ideges?Nem tesz jót a babádnak,meg neked sem.Azt kellene megszüntetni ami ókoza ezt az idegálapotot!!Üdv:Zsuzsa 22hetes pócakos
2008. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia. Ez egy nagyon hosszú történet, de a lényege az, hogy szó nélkül lelépett a gyerek apja.
2008. jún. 21. 09:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az vagy akit a párja otthagyott nem? Már többször írtál..Most már csak azt tudom mondani, hogy menj el a védőnőhöz és beszéld meg vele ő majd segít, ha pedig nem kedveled annyira, nyugodtan menj be a dokihoz és neki mondd el. A nyugtatóról annyit , hogy fajtánként erős vagy gyengébb drognak minősül, mivel az agyat befolyásolja és halucinogén (tudatszünetes) állapotokat idéz elő..ha beveszed olyan mintha terhesen drogoznál..gondolom erről már hallottál, hogy mit okoz a drogos kismama a babának, főleg, hogy te nem is vagy hozzászokva.

Ilyen tipusú gyógyszert csak akkor szabad szedni, ha a baba már kint van, esetleg szülés utáni depire, de akkor is csak ha nem szoptat az anyuka.

Talán a te helyzetedben az lenne a legjobb, ha valaki melletted lenne, pl szülő, barát, barátnő, ha más nincs, akkor járj pszichologushoz-semmi ciki nincs benne, ha a további életed a tét. Ebben a körzeti háziorvos is tud segíteni, és hidd el, ha nem akarod, hogy tudják, akkor bízhatsz az orvosi titoktartásban.

2008. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom ami most veled történik. A nyugtató nem fogja megoldani ezt a helyzetet, csak ideiglenesen nyugodnál meg, és a babának egyátalán nem tesz jót hogy ennyire zaklatott vagy. A párod nem egy jó ember, ha ilyen szituban ezt merte veled(veletek) megtenni. Gondold át higgadtan a lehetőségeidet, és kérj segítséget a szüleidtől vagy a barátaidtól , akik mindig melletted állnak, és beszéld ki a gondokat, meg fogsz könnyebbülni.

Kívánom, hogy minnél előbb túljuss ezen , és csak a születendő babádra tudj koncentrálni!

11 hetes kismama

2008. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Menj el a nogyogyaszodhoz, es mondd meg neki a problemat. Van olyan kismamaknak is szedheto enyhe gyogyszer, ami srgit atveszelni az idoszakot, es tudsz aludni, enni egy kicsit.

Csak orvostol kapott gyogyszert/szert fogadj el!!

Az en peldam: panikbeteg vagyok, elhagytam a gyogyszereimet, mikor kiderult a baba. De tarthatok magamnal egy level gyenge nyugtatot, amibol roham eseten bevehetek, tehat van olyan, ami veszhelyzetben nekunk is hasznalhato. Orvostol van termeszetese. Szerencsere nem kellett bevennem eddig, de jo tudni, h lehet, ha baj van.

Kivanom, mihamarab legyel jobban, es menj el az orvosodhoz.

2008. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!