Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » április 25. -én volt utoljára...

Kladi kérdése:

április 25. -én volt utoljára menszeszem, voltam orvosnal megállapitotta, hogy terhesslg de még lemérni se tudja se az se tudja megmondani h hanyadik hét. Meg h megmarad e a magzta vagy se? Ez h lehet? Lehet h nem sikrült a terhességem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs hogy becsülni se tud mi áll a leleteden?
2013. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt valami nem oké, mert már 6-7 hetes lehetsz, ha jól számolom, 6 hetesen már látszik ultrahangon, 7 hetesen van szívhang. Keress egy másik dokit, lehetőleg olyat, aki csinál hüvelyi uh-t.
2013. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is akkor volt utoljàra mensim napra pontosan.

Hètfőn az uh-n màr volt szívhang. Keress màsik orvost szerintem.

2013. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát látszik de azt mondja, h csak a petezsákom látszik és nincs benne semi de a két ultrahang kép között sok különbség van(az elsö ultrahng utan pár napra rá ujra mentem) és látszodik h nött meg rooszul is vagyok egyfojtába igy reménykedem h nincs baj..
2013. jún. 15. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!