Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hete voltam hüvelyi...

Két hete voltam hüvelyi uh.-n, a doki egy 10 mm-es petezsákot látott, ezért visszarendelt ma egy újabb uh-ra. Megállapította, hogy nőt a méhem és a petezsák mérete is 16 mm, de továbbra sem lát benne semmit. Elhalt a terhességem, van még remény?

Figyelt kérdés

Mondta hogy ép és szabályos a petezsák.

Ezért jövő héten mennem kell a kórházba ahol csinálnak egy újabb uh vizsgálatott , egy jobb géppel amivel tudnak áramlást is nézni meg nagyobb a felbontása.

Az utolsó menszeszem alapján most 8 hetes terhes vagyok.

Viszont én tudom hogy a babám aug. 31.-én fogant tehát igazából 6 hetes. És úgy tudom hogy az a 16 mm-es petezsák méret éppen megfelel egy 6 hetes terhességnek.

Szerintetek van még reményem? Vagy elhalt a terhesség?

De ha elhalt akkor mitől nő a méhem meg a petezsák?

Egyébként semmi görcsöm vagy vérzésem nincs.

Az egyetlen tünetem hogy néha érzek szúrkálást a hasamban, meg a héten kezdett hányingerem lenni..


2008. okt. 15. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos erre biztosat csak az orvos tud mondani. De egyáltalán nem biztos, h. elhalt, lehet, hogy csak nem látszik!

Én is most vagyok 8 hetes és nekem is pont aug. 31-én fogant. Múlt hétvégén voltam orvosnál, nálunk már volt a babának szívhangja is, a baba 17 mm-es, a petezsák pedig 32 mm.

Azt tudnod kell, h. az orvosok az utolsó rendes menstruációtól számítják a terhességet, tehát Te 8 hetes vagy.

A szúrka és hányinger terhességi tünet.

Szorítok, h. rendben legyen minden! Majd írd meg!

2008. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
MÉG NINCS MINDEN VESZVE!!!!!!! Velem is pont így volt!!! Nekem is 2 és fél hét eltérés volt foganás - utolsó mensi közt. Engem is háromszor visszarendeltek mire volt szívhangja a kicsinek. NE AGGÓDJ! Ne gondolj a legrosszabbakra! Még lehet minden rendben. Szorítok :)
2008. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 6 heteshez tényleg jó ez a méret, és 6 hetesen nekem sem látta még a babát! nyugi!!! Ott fog dobogni következőleg az a kicsike szív! Hiszen nő!
2008. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én először 5 hetesen (utolsó mensitől számítva) voltam uh-n, ahol 4x4 mm-es petezsákot láttak. Minden rendben volt. Betöltött 7 hetesen újra visszamentem, a petezsák nőtt, szabályos és ép volt, csak üres. 3 nap múlva visszahívtak, ugyanez volt a helyzet. Majd 1,5 hét múlva mentem vissza, akkor már a petezsák széle szabálytalan volt és ovális, mellette meg volt egy haematoma. Üres volt sajnos. Másnap átestem a missed ab-on. Nekem is voltak tüneteim, én is hittem, hogy minden rendben lehet, de sajnos nem így lett. A dokim szerint ez előfordulhat minden nőnél, igazából az okát nem lehet tudni. Nekem kb. most, 3 héttel a műtét után ürült ki a szervezetemből a hcg. Még nem jött meg, de már nagyon várom. 3-4 hónap múlva lehet újra próbálkozni. És egy pici jó hír, állítólag egy ilyen műtét után sokkal könnyebb teherbe esni, mert teljesen felfrissül a méh, bár nekünk először is elsőre sikerült. Remélem Te azért nem jutsz erre a sorsra, de ha mégis, kitartás, látod nem vagy egyedül és bízni kell abban, már most, hogy a követjező alkalommal minden rendben lesz!

2008. okt. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!