Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismama vagyok,...

29 hetes kismama vagyok, második terhességem. Amikor mozog, eléggé fáj. Az elöző terhességemnél nem volt ilyesmi. Normális ez?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nyomja valamelyik szervedet. Előrfodulhat simán.
2013. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, mert minden terhesség más. A kistesó úgy tűnik aktívabb, erősebbet rúg, vagy máshogy fekszik. Nincs gond ezzel. Néha nálunk is vadul a kislány, de hála istennek, azon belül, hogy nagyon aktív, nem nagyon rúg olyan helyre, ahol fájna. Még? :)


Szintén 29 hkm

2013. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem olyan mintha kitolná magát,és nagyon feszít a kis rosszcsont.
2013. jún. 8. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt. 28 hetesen szinte menni sem bírtam annyira feszített. Akkor még harántfekvéses volt, ez volt a gond. Akkor be is mentem a kórházba, hogy nézzék meg, mert iszonyatosan fáj minden egyes mozdulata. Ráadásul nekem még egy ideget is nyomott a kislányom és az egyik lábamat alig bírtam megemelni. Aztán rá két napra befordult és onnantól semmi problémám nem volt.
2013. jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na a lábamról nem is beszélve...a jobb lábam estére csak a kezem segitségével tudom emelni az ágyban...a dokinak is mondtam de semmit sem mondott.
2013. jún. 8. 22:46
 6/7 anonim ***** válasza:
En is 29(+5)hetes vagyok es az en kislanyom is mindig kitolja magat,es bizony eleg fajdalmasan teszi.Ezen a heten kezdett olyanokat is rugni hogy mar faj,de en imadom!:) Edes fajdalom..:) Ja es nekem fejfekveses,szoval nem hiszem hogy mindenkinel ez lehet a "problema",nem azert faj ahogy fekszik.Egyszeruen ugy mozog,el van vekonyodva a borod,erzekenyebb.Szoval szerintem normalis.:)
2013. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a 2. terhességemet végig szenvedtem onnantól hogy megnőtt a hasam.Hihetetlen kunf-fu rúgásokat hajtott végre a kicsi fiam, és borzasztóan fájt amikor mozgott.A kis feje konkrétan a húgyhólyagomon volt, és amikor tette ide-oda a fejét, azt hittem meghalok.Édes fájdalom ide vagy oda, én bizony volt hogy végig sírtam egy fél éjszakát, mert már annyira fáradt voltam, de ha lefeküdtem azonnal kezdődött a műsor.Ha meg talpon voltam, akkor pedig a belső combomban volt olyan érzésem, mint ha valaki időnként jó erősen megmarkolná, ezért rendszeresen csuklottam össze.Valami ideget nyomott..legalább is a doki ezt mondta.Plusz poénként pedig szülés után nem sokkal párom az ágyban átölelt hátulról, és oda tette a bordám alá a kezét, de szinte azonnal kérdezte is, hogy ez meg mi??Én is megnéztem és a lengőbordám!!!Éreztem végig hogy ott égett amíg nagy volt a pocim, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.Erre kiderül hogy még a lengőbordám is el van "hajlítva"!

Jól kicsinált a kiscsávó, így még férfi nem bánt el velem!De elnézem neki, mert imádom! :D

Lányomnál ilyenek nem igazán voltak, ő megkímélt odabent ha lehet ezt mondani..de most mindent bepótol az biztos! ;-)

2013. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!