Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes terhesen a hírtelen...

31 hetes terhesen a hírtelen jött idegeskedés mennyire viseli meg a babát?

Figyelt kérdés
Félek h az ilyen ne indítsa be a szülést. A párommal vesztünk össze, nagyon ideges lettem, ki kellett sírnom magam, úgy megkönnyebbültem. Figyeltem h ne reagáljam túl, próbáltam gyorsan lenyugodni, a sírás segített. A picim nem rugdosott közben, lehet nem érezte meg a stresszt? Mert ahogy megnyugodtam úgy kezdett mozgolódni mint máskor. Ennyi idősen mi probléma lehet az ilyenből?
2013. jún. 15. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, én 41. héten estem át életem egyik legkatartikusabb veszekedésén, és semmi.
2013. jún. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem kell túlzásba esni

ha minden kismama sírás miatt vetélne el nem lenne gyerek a földön.

2013. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én nem a sírásra gondoltam, mert ahogy írtam megkönnyebbültem utána. Én a hírtelen jött idegeskedésre és stresszre gondoltam.

De köszönöm a választ!

2013. jún. 15. 11:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugi nem lessz baja a babának,annyi hogy mindent megéreznek! Azt hogy neked milyen a kedved ők is érzik.De ettől nem fog megindulni a szülés!!Én is van hogy idegeskedem,sőt képzeld el hogy a minap a párommal összevitatkoztunk és a picim annyira mozgolódott míg én sírtam és idegeskedtem hogy azt hittem ki akar mászni.De ahogy én megnyugodtam ő is, és nem lett semmi baja! :))

Sajnos nem tudjuk őket megvédeni mindentől,bármennyire is szeretnénk!Lessz még ilyen sajna,de fő a nyugalom! 28hkm.Minden jót neked!!!!

2013. jún. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy! :-) Igen sajnos nem lehet mindent kivédeni, hiába próbálja az ember elkerülni. De utólag mindig bánom h meggondolatlan vtam és nyeltem vna inkább egyet...
2013. jún. 15. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugi én a terhességem alatt alig volt olyan nap hogy le lettem volna ideges. és semmi baja a babámnak :) sőt nyugodt baba :) 2hónapos
2013. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!