Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek megvolt a menstruációja...

Akinek megvolt a menstruációja, , hogyan derült ki, hogy mégis van baba?

Figyelt kérdés
Teszteltetek amikor elmúlt a vérzés?Volt egyéb tünet ami miatt azt gondoltad,hogy terhes vagy?

2013. jún. 15. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
elmentem orvoshoz,mert azt hittem,valami bajom van,mert kicsit elöbb jõtt meg,és sötétebb volt a vér. az orvos mondta,h 7 hetes terhes vagyok :)))))) nem is gondoltam rá,10 évig vártunk rà... most 5 hetes a kisfiam :))))
2013. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is azzal mentem dokihoz, hogy valami hormonproblémám lehet, mert ugyan erős vérzésem volt, ami elindult reggel, de délután mint amit elvágtak egyszerre vége az egésznek, semmi gyenge piros vagy barnás dolog. semmi.a következő mensesem már egyáltalán nem jött meg. és kiderült, hogy kisbaba érkezik.

szóval lehet valami vérzés terehesség esetén...de azt azért kétlem, hogy az bárkinél is teljesen ugyanolyan legyen, mint egy rendes menses

2013. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!