Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek a 16. héten (vagy a...

Akiknek a 16. héten (vagy a környékén) azt mondták, hogy nem látnak a baba lábai között semmit és vsz. Lány, tényleg lány lett, vagy később kiderült, hogy mégis fiú?

Figyelt kérdés
Vannak már fiaim és lányaim is, tehát bárminek örülünk, csak jó lenne már tudni, hogy hogy készüljünk, ezért kíváncsi vagyok hasonló tapasztalatokra! Köszi a válaszokat!
2013. febr. 17. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, volt, erre mérget mernék venni. Az a biztos, mikor a baba teljesen egyértelműen megmutatja magát, de az nem túl gyakori. Viszont volt egy hasonló kérdésem a 12. héttel kapcsolatban, mivel nekünk a 12. heti ultrahangon nem láttak semmit, azt mondták, hogy 60:40, hogy kislány. Megkérdeztem itt az oldalon, hogy akinek ezt mondták a 12. héten, azoknak mennyire volt pontos, és azokat a válaszokat kaptam, hogy nagyon nagy eséllyel találták már el ilyenkor is, pláne még később. Szóval, persze, az esély megvan a hibára, de szerintem, nagyon valószínű, hogy kislány lesz, ha most nem látnak semmit.
2013. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy még bármi lehet, de mind a 3 fiamnál annyira egyértelmű volt a dolog, hogy azt nem lehetett nem észrevenni. Most meg semmit nem látott egyik doki sem. Ezért vagyok kíváncsi, hogy másoknál hogy alakult...
2013. febr. 17. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Szülésznő barátnőm sztorija ugrik be: 3 alkalommal mondták neki uh-n, hogy lány lesz,kb 1,5 hónappal szülés előtt derült ki, hogy mégis fiú. Főleg, ha a picur ügyesen titkolja és nem akarja megmutatni magát. Szóval még simán lehet, hogy fiú. Sőt, olyat is mondott a múltkor az egyik uh-s doki, hogy egy lány "vágta" át, akit simán fiúnak nézett. Kellemes és problémamentes babavárást! ;)
2013. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a 15. héten mondta a szonográfus, hogy 80% hogy lány, tegnap már biztosra mondta :)
2013. febr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem épp ma történt egy érdekesség! Ma voltam a 18 hetes genetikai uhn ahol csak mellékesen megkérdeztem mit lát. Fiút mondott! Ez csak azért sokkolt mert előtte a 12. Heti 4ds uhn majd utána a nodokim a 16. Héten egyértelműen azt mondta h lány! Sőt meg is mutatta a 3 csíkot ami a puncit jelenti a lanyoknal! Szóval most nem tudom mi a helyzet. :-) 2 hét múlva megyek újra a nodokimhoz. Nagyon kíváncsi vagyok mit fog mondani! :-)
2013. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!