Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinaljak? Elegge ketsegbe...

Mit csinaljak? Elegge ketsegbe vagyok esve (tobbi lent)

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok az exemtol. akkor meg egyutt voltunk amikor teherbe estem de amikor megtudtam hogy terhes vagyok mar mas volt a parom. a mostani parom tudom hogy nagyon szeretne mar egy babat de nem merem elmondani neki hogy terhes vagyok pedig mar kezd egy picit latszani. ha elmondom rogton osszerakja a kepet hogy nem az ove es nem szeretnem elvesziteni. az exemnek meg nem fogom elmondani h az ove. mondjam azt a mostaninak hogy az ove vagy legyek vele oszinte? ha a hetekkel "csalok" egy kicsit mondhatom hogy tole van.... mar lassan neki is fel fog tunni hogy nott a pocim. nem merek elotte levetkozni.
2013. jún. 16. 15:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem megérdemli az őszinteséget.
2013. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
légy őszinte.
2013. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is légy vele őszinte.
2013. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Ez komoly kérdés? Minden esetre gondolkodj kicsit! Ha elmondod a párodnak, és elhagy, akkor nem is szeret igazán, így sajnálni sem kell, az exednek pedig joga van tudni, hogy lesz egy gyereke! Azért, mert te szülöd meg, még nem csak a tiéd! Másrészt, az igazság előbb-utóbb úgyis kiderül, és nem jó ötlet hazugságban felnevelni a gyerkőcöt...ne adj isten lesz egyszer egy betegsége, ami miatt tudni kell, hogy kik a biológiai szülők, akkor is majd kamuzol, kockáztatva az életét? Jó, elég durva példa, de megeshet...Ha nem mondod el a párodnak, és átakarod verni, és rájön, akkor tuti, hogy ott hagy! Amúgy meg egész életedben akarod ezt a titkot cipelni? Szerintem mérgező, de te tudod...
2013. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hazugságban akarod leélni az életedet? Az előbb-utóbb kiderül... Valóban megérdemli a párod, hogy őszinte legyél vele! Ha igazán szeret, nagy valószínűséggel (bár ezt nem lehet borítékolni) valahogy fel fogja ezt dolgozni, és elfogadja a helyzetet. Ha meg nem, akkor jobb, ha így az elején kiderül... De ne hazudj neki, mert az csak megmérgezi az életedet.
2013. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg az igazat a párodnak. Ő sem hülye, főleg ha védekeztetek, össze fog állni neki a dolog.


Nem élheted le a következő 20-25 évet úgy, hogy folyton atól rettegsz mikor derül ki.

2013. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, hogy egyáltalán eszedbe jut hazudni neki. 2 másik ember életéről van szó. Nincs jogod hozzá, hogy szappanoperát játssz velük! A minimum az őszinteség egy kapcsolatban. A legalapvetőbb minimum! Gerinctelen dolognak tartom az ilyen viselkedést.
2013. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mondd el neki hiszen ha szeret akkor a babát is elfogadja. S akkor mikor fogant nem tudhattad mi lesz.
2013. jún. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem szörnyü lehet úgy élni hogy a párodnak akit egy életen át szeretnél magad mellet tudni, és a gyerekednek akit a szíved alat hordasz mindennap a szemébe kell hazudni.


A döntés a tied, de szerintem eléggé éretlenül gondolkodsz, megkérdezhetem hogy hány éves vagy? /én olyan 15-18ra tippelnék/


Szerintem mondd el a párodnak hogy mi a helyzet, és az exednek is, arról nem is beszélve hogy szüléskor meg kell nevezned az apát, ha nem akarod akkor dns vizsgálat lesz és ha akkor borul a bili akkor szerintem meg jogosan is hagy el a mostani párod.

2013. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

tudom hogy el kell mondanom nekik hogy mi a helyzet es hogy joguk van tudni csak nagyon felek a reakcioiktol. az exemtol meg semmit nem akarok. inkabb nevelnem fel egyedul a gyereket de ot nem akarom latni tobbet.

utolso 21 eves vagyok...

2013. jún. 16. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!