Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétségbe vagyok esve már egy...

Kétségbe vagyok esve már egy hete késik, a tesztek mind negativ, a melleim nönek és nagyon fájnak, nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz, az a biztos.
2009. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megyek mindenképp csak még várnom kell mert beszéltem a dokival aki azt mondta még várjak legalább egy hetet.csak addig megesz az ideg.nem lehet hogy késöbb volt a peteérés és azért negativ a teszt?
2009. szept. 12. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Biztosan csak lassan emelkedik a HCG-d! Minden rendben lesz! Csak optimistán (bár tudom, milyen iszonyatos ilyen sokáig várakozni,nekem is épp ezt kell... uh-ra várok). Sok szerencsét nektek is!
2009. szept. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi aranyos vagy,neked is sok szerencsét!majd irj hohy mi volt az uh-n
2009. szept. 12. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen érzékenységű tesztet próbáltál? Ha esetleg nem úl érzékenyet, attól is lehetett negatív... Türelem (nehéz...), és ne idegeskedj! :) Szurkolok nagyon!
2009. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már 3 féle tesztet probálltam (gabriel,gravi hcg,clear blue)most várok talán csak késöbb volt peteérésem,ha jövö hétig sem jön meg megyek dokihoz
2009. szept. 13. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!