Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14-15 hetesen wellness fürdőbe...

14-15 hetesen wellness fürdőben mit lehet használni és mit nem?

Figyelt kérdés

Ezer éve nem voltunk üdülni, most összejött, de babát várok...

Mit szabad és mit nem? Pezsgőfürdő, melegvizes medence, gőzfürdő stb?


2013. jún. 17. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Háát, őszintén?

Sétálgass az árnyékban és zuhanyozz gyakran. Büfé mehet.

Ezek a medencés cuccok nem igazán kismamának valók.

Ha bátor vagy, akkor a vízbe még talán, de se szauna se gőz, se semmi ilyesmi.

2013. jún. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ja és a masszázs is felejtős. Kivéve ha rendelkezik az illető végzettséggel, hogy hogyan kell kismamákat masszírozni, mert lehet, csak nagyon nem mindegy hogyan...

első

2013. jún. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Köszi!
2013. jún. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szinte semmit nem használhatsz. Melegbe nem mehetsz, tehát se szauna, se gőzfürdő, se melegvíz. Gyógyvízbe sem mehetsz. Ha nem meleg a víz, akkor eldöntheted, hogy kockáztatsz-e egy fertőzést. Napozni sem nagyon lehet, mert a hasadat sem szabad sokáig nagyon melegben tartani, illetve sokan hajlamosak ilyenkor a májfoltokra. Masszíroztatni sem lehet, esetleg ha a masszőr tud kifejezetten kismamamasszázst, de ez nem jellemző a szállodákban. Ha nagyon felszerelt a szálloda, akkor lehet hogy van sószobájuk, oda beülhetsz, de az nem egy nagy buli.
2013. jún. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek írják, semmire nem mehetsz, az árnyékban sétálhatsz.
2013. jún. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
melegvíz, gőz biztosan nem, a pezsgőőfürdőt a fertőzések miatt nem ajánlanám. ilyenkor inkább csak a természetes vizeket ajánlják (ha nem vagy fogékony a fertőzésekre), de a 3. trimesztreben már azt sem. egy kérdésnél lerohantak itt engem, h szaunázni pl igenis, h lehet. hát, nem tudom és azért megvárom a szülést azzal is. kozmetikai kezelést válassz, ha van, egy laza arcmasszázs pl nagyon jól tud esni. ha szolsz a kozmetikusnak, h babát vársz, akkor azzal nem lesz gond
2013. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A nem túl meleg vizes medencébe nyugodtan megmártózhatsz néha , de a meleg vizes, gőzfürdő szauna tényleg felejtős ;)
2013. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem túl forró a jacuzzi, oda mehetsz, de sztem a gőz, meg szauna az ilyenkor tabu, napozz az árnyékban, iszogass gyümölcskoktélt. Jó pihenést!
2013. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj a dokival.

Ha szakképzettek a masszőrök, és minden bizonnyal azok :) akkor ők is tudnak majd abban segíteni, h milyen szolgáltatásokat vehetsz igénybe. Ugy gondolom, h kismamák is érezhetik jól magukat egy ilyen kényeztető hétvégén. A termálvizeket és szaunát tényleg nem ajánlott..

2013. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van kifejezetten kismama masszázs, azt szabad, a többit nem. Helytől függ, mennyire szakképzettek a masszőrök, kérdezz rá, lehet, hogy van kismama masszázs.

Mást nem nagyon lehet, a meleg, de a sima medence sem a fertőzések veszélye miatt.

Mi is így voltunk vele, ki akartunk mozdulni, 12 hetes voltam akkor, és tudtam, hogy nem lehet wellnesselni meg medencézni, ezért mentünk inkább Horvátországba, közel is van és be lehet menni nyugodtan a tengerbe.

2013. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!