Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen van még aki csak...

24 hetesen van még aki csak egészen lent a szeméremcsontnál érzi mozogni a babát? Hogyan fekszik nektek?

Figyelt kérdés

3. babám első kettő teljesen normál helyen mozgott ennyi idősen már középen meg köldök környékén , a fiam lentebb is kotort (fejvégű volt) köldöktájt pedig rúgott. A lányom fordítva (faros).

De most csak teljesen lent a szeméremcsontnál érzek mozgást létezik hogy ennyire lent lenne?


2013. jún. 17. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is csak lent mozgott a 3.A méhszájamat rúgta sokáig.Ezzel semmi gond nincs.Ülő helyzetben volt.Mikor nagyobb lett,már mozgott mindenhol:)
2013. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi nem tudom lehet nekem is valahogy úgy van, csak furcsállom mert annyira azért már nem picike se méretre se centire és a nagyobbakhoz viszonyítok akik akkor már azért az egész pocit "betöltötték"így mozgásügyileg.

Fekvésére nem mondtak semmit a 18 hetes uh-n és most megyek csak 1 hét múlva a következőre.

2013. jún. 17. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nem lesz semmi gond!Az ember mindíg az elsőkhöz viszonyít,mert ugye van mihez:)Kb ennyi idős voltam,mikor mondtam ga dokinak,hogy ekkora babánál nem hiszem,hogy normális.Azt mondta,az.Féltem,hogy az amúgyis nyitott méhszájamat továbbnyitja a rugdosással.De nem lett baj:)
2013. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!