Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség első heteiben a...

Terhesség első heteiben a hányást/ hanyingert mivel lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy fontos vizsgám ami kb 3 óra és nem lehet kiszaladgálni :(

Esetleg B6 injekciót lehet?


2013. jún. 17. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

hát tapasztalatom szerint semmivel :) nekem B6 se hatott, ha hányingerem volt, akkor az volt

vigyél be hideg kólát, az segíthet, illetve kérdezd meg a dokidat esetleg

2013. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
terhességben lehet B/-ot, de azt nem tudom, h konkrétan erre jó-e. én vírusfertőzésből adódó hányásra kaptam várandósan, azt elmulasztotta
2013. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A terhességi rosszullétet legfeljebb túlélni lehet.

Rágcsálhatsz gyömbéres kekszet, hideg gyömbér üdítőt vigyél magaddal. Van, akinek a kóla is jó, nekem csak felkavarta a gyomromat, hánytam is tőle rendesen.

Próbálj meg ne büdös ember közelébe ülni, hogy ne irritáljon a szag.

2013. jún. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
megszüntetni semmivel esetleg csillapítani lehet, de ezek a praktikák sem válnak be mindenkinek.
2013. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát próbáld meg túlélni. vigyél magaddal hideg cukros üdítőt. vmi kekszet amit megtudsz enni. szólj atanároknak hogy mi a helyzet... vigyél nedves törlőkendőt azzal tudodd magad hűteni..
2013. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En ha jol emlekszem magne b6ot ettem.ilyen nagy barna budi xD meg az segitett ha ettem...ragcsa....cukorka
2013. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A gyomrod semmiképpen se legyen üres, mert az fokozza a rosszullétet. Sós keksz, háztartási keksz, ropi jó szolgálatot tehet.
2013. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a magnézium (megnerot) nagyon sokat segített. Bár azt mondják, hogy hányingerre konkrétan nem való, nekem mégis nagyon jót tett. 3x1 napi adaggal nálam egy nap után jelentősen csillapodott az émelygés, a hasfájásom 2 nap után elmúlt... bár ugye ez kismama függő is!
2013. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!