Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyanok akik egész...

Vannak itt olyanok akik egész korán elkezdtek vizesedni?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok és kezdődik

2013. jún. 17. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 18-20 hetesen elkezdett vizesedni a kezem, vagyis a tenyerem, és minimálisan a bokám. Most 31 hetes vagyok és a lábamon nem változott, a tenyerem néha kicsit rosszabb, de néha meg jobb. Szóval még semmit nem jelent ha elkezdődött, de majd most a nagy melegben derül csak ki igazán. Én sokat mozgok mert házvezetőnő vagyok, szerintem ez is segít a vizesedés ellen, és sokat iszom mert az serkenti a vesét, és a terhességi cukrom miatt még csak 1 kg +-nál tartok, mondjuk nem tudom hogy ez is segít-e az ödéma ellen. Egyébként vannak jobb és rosszabb hetek, úgy 2 hete éjjelente nem tudtam ökölbe szorítani a kezem a víztől, és ez jobb lett azóta, tehát javulhat is a dolog.
2013. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elképzelhető, h hajlamos vagy rá, de az is, h a hőség miatt van. én egyáltalán nem vizesedtem, amíg be nem ütött a kánikula, pedig már 34 hetes vagyok. most viszont estére nem látom a bokacsontom
2013. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szinten. Tegnap voltam 21+0 es bevizesedetem. (2 oras autouttal elugrottunk a Balcsira, strandolas, majd este haza. Mar a Balcsin nem jott ram a papucs) Sikeresen kihajtottam, legalabb 5 l vizet megittam, ejjel polcoltam a labam, reggelre lement. De gyanitom az egesz nyar ezzel a kuzdelemmel fog telni...
2013. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!