Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti milyen alsóneműt...

Kismamák, ti milyen alsóneműt hordtok és még valami?

Figyelt kérdés
Nem kényelmes semmi, pedig csak 20 hetes vagyok. Amikor alacsony kivágású bugyit veszek, szóval ami a pocak alatt van, akkor vág, főleg a császármetszés helyén. Amikor viszont nagyobbat, akkor a pocakomat szoritja. Ha felveszek egy régebbi elnyúlott bugyit, akkor kidörzsölődik a combtövem. Egyébként is összeér a combom és csak nadrágban tudok járni.

2013. jún. 18. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ciki nem ciki, fehér pamut mamabugyit hordok. Kényelmes. Nem vág be sehol.
2013. jún. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tezenisben vannak nagyon jó bugyik, 2990 ft/3 db, tele fenekű, de nem annyira nagy, hogy szorítson és nagyon tágul, szinte varrás nélküli, én csak ilyen tudok már hordani, nagyon szeretem!
2013. jún. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

20 hetes vagyok,még a nagyobb elnyütt tangabugyik jók rám.

Amint kényelmetelenek lesznek szerintem max.4 hét váltok.

Lehet elég lesz 2-3 számmal nagyobb tanga,de ha kényelmetelen jöhet a nagyibugyi is felőlem :)

2013. jún. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha itthon vagyok, vagy nem fontos helyre megyek, akkor semmit. Vékony anyagú, mintás vagy sötét, egy színű, laza vagy átlapolós nadrágokat hordok, nem látszik át egyáltalán. Ha pl. orvosi ellenőrzésre megyek, akkor azért veszek bugyit. Az elefániban néztem 2-3 db-ot, amikor babacuccokat vettünk.

[link]

2013. jún. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mama bugyit tele fenekűt mert az kényelmes számomra .
2013. jún. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is mamabugyit hordok, föleg hogy 4 számmal nagyobb kell az eredeti méretemnél. Én pl. tescoban kaptam csak magamra kényelmeset..
2013. jún. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Telefenekűt hordok én is. Pár napja (6 hónap után) tangát húztam, úgy kijött az aranyerem, hogy alig bírok ülni.
2013. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, lányok!

Akkor kipróbálom a kismama bugyit, hétévégén tescoban leszek, hátha találok.

Tangát soha nem hordtam és bugyi nélkül sem járok, nem is alszok, mert gyakran vagyok felfázva.

2013. jún. 18. 11:11
 9/10 anonim ***** válasza:

rendes tele fenekű bugyijaim jók

[link]

ilyesmi fazonúak vannak hasam alatt van,de nem vágja császár helyét,én is azzal vagyok bajban h összeér combom

21 hetes

2013. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
engem nagyon idegesít a teli fenekű, max a félig franciát tudom elviselni magamon. AMi most igazán kényelmes az a sloggi bugyijaim közül azok, amik varrás nélküliek.Olyan, mintha semmi nem lenne rajtam.
2013. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!