Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hisztek benne, hogy a kismamák...

Hisztek benne, hogy a kismamák megérzik, hogy közeledik a szülés, pár nap és meg lesz a baba?

Figyelt kérdés
Én nagyon érzem, hogy nem sok van hátra, elkapott a fészekrakó ösztön és valami azt súgja azonnal szerezzek be mindent ami még hiányzik mert közeledik az idő. Nem az első babám, eddig még nem volt ilyen, de most az ösztönöm azt súgja legkésőbb e hónap végén meg fog születni.

#szülés #kismama #megérzés #hogy közeledik
2013. jún. 17. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
En a 40. héten is úgy gondoltam, hogy soha nem akar kibújni. 40+4 voltam amikor megszuletett. Este nem gondoltam, hogy hajnalban a szulészeten kotok majd ki.
2013. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Én igen. Szerintem sokmindent megérez az ember. Néha meglepő dolgokat is. Könnyű szülést kívánok neked! :)
2013. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Én hiszek benne, aztán majd kiderül, hogy beválik-e :D


Már az elejétől fogva nagyobbnak mondják a babámat, augusztus 2-re vagyunk kiírva, de abban már 10000% ra biztos vagyok, hogy még júliusban fog kibújni :D


De ami erősebb, hogy július 15.én lesz a névnapja a gyerkőcnek (teljesen véletlenül), és szerintem ezen a napon fog kibújni.. :) Na de mondom majd kiderül :D

2013. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem meg, az biztos. Vasárnap reggel azt éreztem, hogy valami más mint eddig, de egész nap nem gondoltam, hogy tényleg szülni fogok. Este 11-kor mentünk be a szülészetre, mert 10-kor 5 perces fájásaim lettek, hajnal 4-re megszületett a fiam.
2013. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Kerria ***** válasza:

Sajnos nem érezhettem ilyet. Délelőtt 10 kor elküldtek vizsgálatra, és délután 15 órakor a kezemben tartottam a kislányomat :)


Nah, hátha most a másodiknál természetesebb lesz a menetrend :)

2013. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem. Egyszer csak elfolyt a magzatvizem este 11-kor, és éjjel fél 2-re meg is született a kisfiam. Most aug. 5-re vagyok kírva, teljesen jól vagyok, de szerintem ő is előbb fog érkezni.
2013. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hat, akkor itt az ideje, hogy beszerezz mindent. En ugy erzem, hogy nekem a 33-ik heten lesz meg, ugyhogy en mar mult heten mindent osszeszedtem a kis zoknicskain kivul, ami fontos.


Szerintem keszulj.

2013. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezeket a tüneteket érzem én is egy hete, sőt, még a hasmenés is rámjött.

CTG-n kiderült, hogy 1-max 2 hétig biztos nem szülök még. Úgyhogy szerintem simán csak a stressz, hogy minden rendben legyen, mire megérkezik.

2013. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát az én megérzéseim nem jönnek be!:D én azt hittem ilyenkor már babázni fogok (holnapra vagyok kiírva) most már csak reménykedek és beszélgetek a babámmal ,hogy bújjon ki mert jobb lesz mind2-nek!Apa is már nagyon várja meg mindenki tűkön ül de legfőképpen anya:D és ,hogy nézze meg milyen szép szobája van szóval próbálom ki imádkozni a picit magamból eddig sikertelenül:D de az nyugtat ,hogy repülő fent, gyerek bent még nem maradt!
2013. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én holnap utánra vagyok kiírva, de még semmi jel. Pedig azt hittem hogy hamarabb jön, szinte biztos voltam benne. :D , de mára ez elmúlt, és csak várunk, várunk. Ez a vége a legnehezebb.
2013. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!