Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normálisak a gyors, rángásszer...

Normálisak a gyors, rángásszerű mozgások a 27. hétben?

Figyelt kérdés
Kisfiam egész nap mocorog, szinte szünet nélkül. Van hogy csak bökdös, van hogy csuklik, de sűrűn mozog "idegesen", rángásszerű mozdulatokkal. Olyan ijesztőek, mindig azt hiszem, hogy nem érzi jól magát. Normális ez, volt Nálatok is ilyen? 1-2 napja még sűrűbben érzem így a rugdosását...
2013. jún. 18. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szió! Nekem is aktív tegnap ótta aminek nagyon örülök viszont észre vettem tegnap este elalvás elött hogy csuklik számoltam a csuklását 35 csuklott reggel megint elég sokat csuklott.


Nyugi jól érzi magát a babócád akkor van baj ha nem mocorog.


6 éves kislány anyukája és 29+2 hkm :)

2013. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tunde1983 ***** válasza:
szerintem is csuklik a draga. a mi fiokank is aktiv tegnap ota nagyon, s eleg sokszor csuklik, mintha razna az aram odabent :P. 27hkm
2013. jún. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezek gyors, sorozatos rángásszerű rúgások inkább, a csuklást ismerem. De akkor remélem, nincs semmi baj. Állandó parám az a fránya köldökzsinór :)
2013. jún. 18. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!