Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség korai szakaszában...

Terhesség korai szakaszában normálisak a görcsök?

Figyelt kérdés

január 23-án volt az utolsó menstruációm, két hete pozitívat teszteltem, majd most a héten szerdán elmentem orvhoshoz, de azt mondta, még semmit nem lát, csak egy kb 5 mm-es petezsákot.

közben folyamatosan voltak görcseim és olyan érzésem mintha szurkálnák a hasam.

miután hazamentem az orvostól annyira begörcsöltem, hogy fel sem bírtam állni de még fekve is elviselhetetlen volt.

azt hittem, hogy baj van, ezért visszamentem, de már egy másik orvos volt és vele semmit nem tudtam beszélni, ugyanis rám kiabált hogy törvények vannak arra vonatkozóan, hogy egy nap nem mehetek kétszer ugyanabba a rendelőbe és nem is tudja hogy én mit képzelek magamról, és hogy én miért nem tudom, hogy azért vannak fájdalmaim, mert nő a méhem.

nagyon ideges lettem felálltam és közöltem hogy azért mert ez az első terhességem és fogalmam sincsen semmiről, hogy mi normális és mi nem. annyit mondott hogy menjek el, mert úgysem vizsgál meg.

hozzáteszem, hogy kb. már 70 éves biztos lehetett és arra nem vette a fáradtságot, hogy miközben kiabált velem, a szemembe nézzen, mert végig a monitort nézte.


hétfőn megyek egy másik orvoshoz, addigis szeretnék megnyugodni, hogy ezek a görcsök normálisak.

sokat olvastam a neten és tudom, hogy normális, de az is, hogy ilyen erős és annyira fáj, hogy nem is tudok megmozdulni?


2013. márc. 9. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A görcsök normálisak, na de az hogy fel sem bírsz állni tőle az úgy nem. Remélem minden rendben van. Majd írd meg mit mondott a doki.
2013. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy másikhoz! Hétfőig pedig sok pihenés, sok folyadék, és ha nagyon rossz érzés, akkor magnézium esetleg. Ha pedig vérzést tapasztalsz, akkor ügyelet, és ha bunkó az ügyeletes, akkor is követeld a vizsgálatot és a gyógyszeres támogatást! Jó egészséget nektek!
2013. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is erősek, de nem olyan görnyedős, sőt, néha jobb kiegyenesedni velük. ha nagyon görnyedős, és van vér/barna is, menj el az ügyeletre!
2013. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi ez a hülyeség h törvények vannak hogy egy nap 2-szer nem mehetsz vissza ellátásért. És ha szükség van rá, akkor mi van?

Sztem az erős görcsök nem normálisak, esetleg az apróbbak, vagy szurkálások. Amíg nem vérzel, nincs gond, de persze látogass meg orvost.

2013. márc. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megfogadom a pihenést, hétfőn kiderül, remélem minden oké :)
2013. márc. 9. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. márc. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!