Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fedi a méhszájat a lepény....

Fedi a méhszájat a lepény. Tapasztalatok? Többi lent.

Figyelt kérdés

12hetes vagyok és az UHn közölték hogy fedi a lepény a méhszájatdfe legalább hátsó falon tapad,azt mondták semmi gond még ilyenkor,de azért én aggódom!

A császár nem érdekel,mert 100% hogy azzal szülök,Inkább az aggaszt hogy van egy egyéves fiam,akit emelgetnem kell,rohangálnom kell utána.


Félek hogy valami baj lesz!


2013. jún. 18. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezt mondták, és kiderült, hogy nem is volt ott a méhlepény, vagy 4 hét alatt elmászott onnan... Nem tudom melyik az igaz. 4D uh-án nézték és úgy mondták. Én is aggódtam, vigyáztam, még házas életet sem élhettünk, aztán semmi gond nem lett belőle. Nyugi!
2013. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mélyen fekvő lepényem volt, aggódtak, hogy rá fog "nőni" a méhszájra. A védőnő annyit mondott róla, hogy szedjek magnéziumot, mert a növekedéssel a méhlepény helyzete változik, rendszerint feljebb mozdul el, és minimális esetekben lentebb. Azt mondta, hogyha ránő, akkor sincs probléma, csak figyelni kell, nehogy vérzést tapasztalj. Amíg nincs vérzés, a méhszájon elhelyezkedő lepény sem jelent problémát. Egyébként nekem a 18. hetin állapították meg a mélyen fekvő lepényt, a kötelező 30. hetire feljebb mozdult el. Nálad is lehetséges, hogy ez még bőven változni a poci növekedésével. Arra azonban figyelj, hogy a kisfiad lehetőleg csak annyit emelgesd, amennyit nagyon fontos, inkább kérj segítséget! Engem mélyen fekvő lepénnyel a védőnőm minden emeléstől óvva intett. (Ezért a munkahelyemen biztos imába foglalták nevét. :))
2013. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is, egyenlőre még nem gond, meg elmászhat onnan, a fizikai terhelés később lesz csak érdeket, ha esetleg ott marad. Nekem most (13. hét) azt javasolták, hogy a házas életet csak finoman műveljük :)
2013. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!