Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet buta a kérdés, de akik...

Lehet buta a kérdés, de akik vizesedés miatt levették a gyűrűjüket, addig elrakták vagy hordták mondjuk láncon?

Figyelt kérdés
tudom ez nem annyira fontos,de érzelmi okokból szeretném valahogy hordani az eljegyzési és házassági karikagyűrűimet de muszáj volt levennem nehogy úgy kelljen levágni

2013. jún. 18. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
akkor kösd a láncodra
2013. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a nyakláncomon hordtam.
2013. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én elraktam. Akkor eszembe sem jutott, hogy láncon hordjam. Szerintem jó ötlet a láncon hordás :)
2013. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellett levennem, mert alapból bő volt rám, terhesen meg pont jó, de ha kellett volna, biztos hogy nem teszem nyakláncra.

Én alapból nem szeretem, ha nyaklánc van rajtam, és ha még pluszba ott fityegett volna a gyűrű, az biztos hogy halálra idegesít. És talán féltem volna, hogy elhagyom, de ezt nem tudom biztosan... :o)


De ha neked kényelmes, viseld így, miért ne!

2013. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi azt sem tudjuk, hova raktuk:) De nem vizesedés miatt nem hordjuk, hanem munka miatt.
2013. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A végén áttettem a másik kezemre, mert ott vékonyabbak voltak az ujjaim, aztán már ez sem volt jó és betettem a tárcámba (a láncon hordás nekem sem jutott eszembe). Viszont az eljegyzési gyűrűmet a középső ujjamról áthúztam a gyűrűsre, mert az meg jó lett :) Én furin éreztem volna magam gyűrű nélkül, már összenőttem vele
2013. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

én is úgy vagyok h összenőttek velem

láncot nem hordok és lehet h engem is zavarna ezért jó lenne egy alternatív megoldás

2013. jún. 18. 13:35
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem én ki fogom bővíttetni egy ékszerésszel a gyűrűmet. Utolsó két hónapba azt hittem a vizesedés miatt nem tudom hordani, de még mindig nem jó. Sajnos maradt rajtam egy kis plusz.

A nyaklánc jó ötlet lenne, de a kis drágám mindig azt rángatná 6 hetesen, így azt is kivettem a nyakamból.

2013. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nyakláncot nem hordok, félek, hogy letépik az utcán. Sajnos ez van. Sima karikagyűrűm van, ha szűk lesz, kitágíttatom. Eredetileg kicsit nagy volt, simán összenyomták.
2013. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is a tárcámba tettem, a lánc nem is jutott eszembe. Jó ötlet amúgy, de ebben a melegben szerintem nem tudnék elviselni egy nyakláncot sem a nyakamban. :)

Én nem vagyok állandóan vizes (annyira), úgyhogy, amikor rám jön, visszahúzom. Igyekszem figyelni rá, hogy időben lekerüljön mindig.

2013. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!