Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nagyon vizesedett a...

Aki nagyon vizesedett a terhesség alatt, a szülés után mennyi idö telt el mire lement a víz és hány kiló ment le magától?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 10:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia, én nagyon vizesedtem, a 37-es lábamra 39-es papucs jött csak fel az utolsó hetekben. Szülés után nekem 1-2 héten belül lement minden, majdnem 4 kilós volt a kicsim én pedig mínusz 10 kilóval lettem könnyebb.
2013. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon vizesedtem! 25 kiló jött fel (mondjuk magas vagyok 176 cm). 12 kg ment le a szüléssel, de miután hazajöttünk a kórházból szépen lassan, fokozatosan magától mennek le a kilók. Nem diétázok, nem sportolok (csak a babakocsit tologatva sétálok). 2 hónapos a babám, 6 kg van még rajtam. Azt mondták nekem, hogy ha csak víz, akkor nem gond ha gyorsan megy le. (amugy csak havi 1-2 kg-nak szabadna).
2013. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az első gyerekkel nagyon vizes voltam, összesen 15 kiló volt rajtam. A szülés után másnap a mérlegre álltam, 10 kg ment le. 3 kiló plusszal mentem haza. Tehát szinte rögtön lement mind.
2013. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23 kilót híztam, ebből szinte majdnem mind a víz volt. 3 és fél kg lett a babám, mégis -3 kilóval mentem haza :( Pár napon belül eltűnt a vizesedés, szépen elkezdtem fogyni is.
2013. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Rám a 35ik héten feljött 5kiló ami víz volt, írt fel a doki vízhajtót is, szülés után 8kilóval voltam könnyebb.
2013. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tudtátok hogy a nagy része víz annak ami feljött, vagy csak a szülés után derült ki? Nekem a bokáim mint egy elefántnak, 37es lábamra semmilyen cipö nem jön fel, van egy strandpapucsom, csak azt hordom mindenhez:/ és az újjaim reggelre ugy bedagadnak hogy nem tudom öket behajlítani. De ezen kívül honnan tudhatom hogy ami plussz rajtam van az nem csak zsír? 34hkm
2013. máj. 22. 11:26
 7/15 anonim ***** válasza:

nekem a kórházban szülés után szinte még aznap lement...úgy csodálkoztam h lett térdem :)) meg vékonyak lettek a combjaim :))


48 kg-al kezdtem, 64-el szültem, 51 voltam szülés után, uh 16 kg ból 13 kg lement egyből :))

2013. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem tudtam mi a zsír mi a víz :) amúgy...
2013. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én 30 hetes vagyok, szóval még nem szültem, de nekem már 12. héttől úgy vizesedik a lábam, hogy semmi mást nem tudok felvenni, a papucson kívül (kivéve nagy ritkán a jobb napokon :D). Én most járok 10 kg plusznál, és ebből vagy 3 kg tuti, hogy víz, de híztam is ezt biztosan tudom, mert a karomon a bőr szétrepedt egy két helyen.. a víz nem hiszem, hogy ennyire szétnyomná.. meg nem a felkaromon..


Szóval én úgy saccolom, hogy olyan 3 liter víz lehet kb, ennyit szokott is mozogni fel vagy le a súlyom, a többi a baba és a járulékos dolgok, illetve valamennyit híztam is..

2013. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én a 34. hétben 25kg plussznál járok, és el nem tudom képzelni hogy ez mind zsír legyen, nem zabálok...
2013. máj. 22. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!