Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magánorvoshoz vagy SZTK-ba...

Magánorvoshoz vagy SZTK-ba jártok? Mennyit kér/adtok alkalmanként? Mennyibe "kerül" a szülés?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 19:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én magánhoz járok, 5000 a rendelésen és én úgy hallottam, hogy a tízszeresét szokták adni a vizitdíjnak, őt még nem kérdeztem erről.
2009. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Akik sztk-ba jártok, Ti hol laktok?

Én Pesten és iszonyat lenéző bunkók az sztk-ba, semmit nem mondanak, úgy kell mindenre rákérdezzek és összenevetnek az asszisztenssel a hátam mögött, ha valami igazán röhejeset kérdezek. Gondolom más nem lehet ennyire vicces... Igaz, még nem vagyok terhes, csak akarunk babát.

2009. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is SZTK-ba járok jelenleg Pesten.Vélemény:dokik normálisak,vizsgálnak mindent,elmondanak mindent,viszont kurv@ sokat kell várni,nem fogom fel agyilag mi a sz@rnak kell sorszám,és ha időre megyek,miért órákkal késöbb hívnak be.

Legközelebb Pécsre megyek-ugyanis pécsi vagyok,eddig is oda jártam,ott szeretnék szülni,aztán jövök vissza a páromhoz-vélemény:nem kell sorszám,ha van időm nagyon max.1 órát kell várni,viszont ha megyek vissza,lehet dokit váltok mert úgy vettem észre hogy kicsit felelőtlen,de amúgy normálisak,de a lényeg nekem azn hogy normálisan vizsgáljon meg.

Magándoki nekem nem kell,nem tudok miből fizetni,szülészt majd szeretnék fogadni,de annak is annyit fizetek majd amennyit tudok.Kell a pénz másra,épp eléggé,nem ám még fizetgetni orrba-szájba a dokinak.Elkeserítő!!!:S

2009. okt. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát, nálunk nem kell várni. Talán azért tudják tartani az időpontokat, mert mindenkit kihajítanak, aki nem fizet a zsebükbe már akkor, amikor nyitja az ajtót. Undorító. Minek megy akkor sztk-ba dolgozni?

Lehet nem ebbe a kerületbe kéne menjek, mert ez egy jó kerület és hozzászoktak a fizetséghez a páciensektől.

2009. okt. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!