Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség vége felé fokozato...

A terhesség vége felé fokozatosan nyílik ki a méhszáj vagy van olyan, hogy szülés előtt nem sokkal?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy mentem szülni hogy betonkemény zárt méhszájam volt, viszont elfolyt a magzatvizem.
2009. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdhet kinyílni, kb. 1 ujjnyira, az utolsó hetekben, de nem törvényszerű. A tágulás nagy része a vajúdás alatt történik, ezért is hívják tágulási szakasznak a kitolás előtti szakaszt.
2009. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 38hetesen 1100volt a méhszáj. 8 nappal túlhordtam a fiam, 5 amnioszkópiám volt, és amikor inditották a szülést még akkor is 1100 voltam
2009. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

NEkem 3 óra alatt nyílt ki teljesen. Előtte full zárt voltam. Ráadásul 2 ujjnyiról nyíltam ki fél óra alatt /!!/ annyira, hogy már nyomhattam is.

Viszont van, akinek már sokkal, hónapokkal előbb nyitva van valamennyire.

2009. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónappal előtte már nyitva volt 1 ujjnyira és mégis ráhúztam. Viszont a szüléskor is gyorsan ment a nyitódás.
2009. okt. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!