Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légyszi volt vagy van valakine...

Légyszi volt vagy van valakinek terhessen a vizeletével probléma (baktérium)?! A doktonő urológushoz küld mivel azt mondja ez már az ő szakterülete. Szedtem antibiotikumot de azután is volt a vizeletemmel probléma.

Figyelt kérdés
19 hetes 2napos km

2013. jún. 18. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva jó lenne tudni hogy otthonról vitted-e a vizeletet. Nekem a Kórházban műanyag pohárban kellett helyben leadnom, sok baktérium lett a végeredmény a leleten, de semmilyen tünetem nem volt. Nemsokra rá védőnő is végzett egy vizsgálatot nekem, otthonról vittem a vizeletet és nem volt benne baktérium, a kórházi pohár fala volt tele vele. Nem azt mondom hogy ez így van mindenkinél, de van tüneted?
2013. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első vérvétel+vizelet vizsgálatnál volt ilyen,hogy baktériumok száma sok volt.

Háziorvos vizelettenyésztést kért.

Ez egy külön kör volt. Ott már nem találtak kitenyészthető bacit így valószínűleg a levételkor került bele(pohár).

Azóta is ellenőrizték,szintén negatív.


Viszont 25.hét környékén nagyon fáj a derekam és ránézett az UH-os a vesémre és nekem az egyik nagyobb jelenleg így én is holnap megyek urológushoz. De nekem találtak uratkristályt is a vizeletben ami vesegyulladásra utal.

Nagyon kevés folyadékot ittam,talán azért is...Azóta sokat iszom és már nem fáj sehol.

Lehet nem rossz dolog ha ránéznek nálad is a vesédre,nehogy ott legyen a gond. Ártani nem árt,több szakember lát.


27hetes kismama

2013. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pont ma kaptam meg az eredményem! A baktérium számom 3229 rengeteg... Az 1000max helyett.. Meg mellette a fvs is magas..meg szinte az összes, kivéve a kristályos...az nem.

Nekem terheléses cukor volt!

25+4hkm

2013. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek..Sajnos el vagyok keseredve és tanácstalan vagyok,az urológusnál a a vesém rendben találták,de az ott levett katéteres vizsgálat eredménye,megint volt benne baktérium...Nemtudom mért nem múlik el,őszintén nem szeretnék gyógyszert szedni.Mitől van ez?!Mit szehetnék rá,természetes gyógymód nincs?!Vagy ne is próbálkozzak olyannal.Kismamák írjatok hasonló problémátok volt vagy van!koszike
2013. jún. 27. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!