Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Problemas es problema mentes...

Problemas es problema mentes terhesseg lefolyasa?

Figyelt kérdés
Iskolamba 6oldalas beszamolot kell irni errol a temarol,igy szivesen vennem erzelmeiteket,tapasztalataitokat,akar szemelyes akar neten talalt beszamolokbol.
2013. máj. 26. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem volt soha semmi gond a terhességemmel.Első menzesz kimaradásánál már tudtam is h az vagyok. Nagyon örültem neki. Egész végig minden rendben volt,egyszer sem volt magasabb a vérnyomásom, a lányom is gyönyörűen fejlődött végi. Igaz kicsit sokat híztam 18kg-ot mondogatták többször h diétázzak. De hát egy kismama és a diéta??? Nekem nem ment. :D

Alig vártam h nagy pocakom legyen. Viszonylag hamar szép nagyra is nőtt. Utána már egy kicsit nehézkes volt a mozgás. Elkezdtem a 30.héttől nagyon vizesedni se a cipőmbe nem fértem bele a kezeim is mint a lufik. Ez már annyira nem volt kellemes de imádtam mégis. A mellem hirtelen akkorák lettek h el se hittem. Mondjuk mihelyst terhes lettem nagyon elkezdtem ragyásodni. Előtte soha nem volt ilyen problémám de akkor végig kísért ez. Rettenetesen megcsúnyult az arcom. De aztán az is elmúlt.

De ami érdekes mint említettem is nem voltak gondok, mégis 36.hétre császárral jött világra a lányom. Befektettek erős görcsökkel mert fájásaim lettek. Visszatartották magnéziummal. 2 napja feküdtem bent minden nap mentem NST-re. Hétfőn már annyira leromlott a szívhangja és újra indult a szülés és hiába tágultam nem volt idő megvárni. Toltak azonnal császárra. Először arra fogták h biztosan toxikózist kapott a lányom mert olyan sokat híztam. Aztán kiderült a mellkasára és a nyakára volt tekeredve a zsinór. Hála az égnek a végére minden rendben lett. Lassan már 4 hónapos és makk egészséges. :) Szóval akármilyen gondtalan volt a terhességem végig a végére eléggé zűrzavaros és hihetetlen lett. :) De a végeredményért megérte minden pillanata :)

2013. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a gyors valaszt,bele epitem majd mindenki esetet a dolgozatomba. Olyat tudnatok nekem irni hogy mikor milyen vizsgalatok voltak,hogy eletet meg,mi es milyen az nst mikor hasznaljak.Egeszsegugyi suliba jarok,de joforman semmi kozunk meg ehhez a temahoz,nem tudom miert errol kell irni.Anatomiabol meg a nemi szerveket sem vettuk..

koszonom a segitseget

2013. máj. 26. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. :)

[link]

Itt mindent leírnak hogyan folyik :)

2013. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
eletmento vagy koszonom :) ment a zold kezecske
2013. máj. 26. 11:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Én terrhességi magasvérnyomásos voltam toxémia gyanúval. 150/90es vérnyomással terhességi ambulanciára küldtek ekkor 15 hetes voltam és a 16 hetes laboron 170es májenzimem lett, amivel 4 napra befektettek.Ezek után eleinte 2 hetente majd később 4-3-2 hetetnte laboron és vérnyomás mérésre kellett járnom. Az első NST-t 32 hetesen ( hamarabb) végezték és 31 illetve 35 és 37 hetesen is áramlásos Uh-t csináltak, hogy a baba jól fejlődik e.Bár hamarabb be akartak fektetni de nem engedtem.39hét+3 napra szültem. Minden más vizsgálat szokásos volt, cukrom jó volt, túlsúly ellenére is, illetve nem vizesedtem és fogytam végig és végül a májenzimem is normális 25-ös értékű volt az utolsó napokba is.
2013. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ui.:kimaradt:

Dopegytet szedtem

2013. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!