Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn leszek 8 hetes terhes.6...

Hétfőn leszek 8 hetes terhes.6 hetesen voltam Uh-n minden rendben volt (élő, crl:6mmes magzat) legközelebb csak 12 hetes uhra kell mennem? Ti hogy bírtátok ezt az időszakot? Vagy esetleg volt akinek többet kellett menni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat en ugy h sehogy:)) elmentem 10 hetesen is:) mondjuk en veszelyeztetett is vagyok, ezert surubben vizsgalnak....nem banom, legalabb megnyugszom:) 25hkm Boldog babavarast!
2013. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én először 5 hetesen mentem, ott még nem látott semmit. Majd a 7. héten. ott látott a doki egy babócát.

A 12.heti a következő elméletileg.


Én a pajzsmirigyem miatt mentem kontrollra a 10.héten, ezért megkértem ott az orvost, hogy nézze meg minden rendben van-e. Így láttam ultrahangon a babát ismét.


De tuti nem bírnám ki 6 héten át.. elmennék egy magánklinikára.

2013. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen én is gondolkodom magándokin! köszönöm eddigi válaszokat! boldog babavárást nektek is! :)
2013. jún. 13. 13:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 5 hetesen, majd 8 hetesen voltam. Ekkor már volt szívhang. A következő a 12. heti ultrahang volt. Később sem lesz ám hetente ultrahang, de ettől még nem kell végigidegeskedni a terhességet. Szerintem felesleges magándokihoz menni, de akit ez nyugtat meg, persze menjen.
2013. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi válaszod! nekem is volt már szívhang 6 hetesen. de reménykedtem azért h 12.hét előtt még hátha visszahívnak uhra :) lehet túlaggódom,de akkor is jó lenne tudni hogy minden ok! boldog babavárást!
2013. jún. 13. 13:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Köszi szépen, aranyos vagy, de már 1 éves a fiam :-) Kívánok neked boldog, nyugodt, problémamentes babavárást és könnyű szülést.
2013. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
akkor pedig gratulálok hozzá! nekem is van már egy 4 éves kisfiam,vele teljesen más terhességem volt és nem is aggódtam ennyit :) köszönöm a jókívánságaid!!!!
2013. jún. 13. 13:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen voltam először dokinál, akkor csinált uh-t! Utána még mennem kellett, de akkor nem csinált, majd csak a 12. héten. Azt a kórházba nagyon összecsapták, így 16. héten elmentünk 4d-re! Jövőhéten már a 20. hetire megyünk! :D
2013. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
gratulálok :D bár már én is ott tartanék :)nem tudom kivárom e a 12hetet vagy elmegyek magánorvoshoz..
2013. jún. 13. 13:48
 10/12 anonim ***** válasza:

6 hetesen voltam én is, és 9 hetesen hívott újra, akkor kaptam meg a papírt is róla, amivel mehettem a védőnőhöz.

Jövőhéten lesz a 12. heti genetikai UH.


Szóval még előtte lehetne menni neked is egy alkalommal! :)

2013. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!