Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent, hogy a méhlepény...

Mit jelent, hogy a méhlepény a hátsó falon mélyen tapadt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Pont azt jelenti, ami a jelentése. Közel tapadt meg a méhnyakhoz a hátsó falán a méhnek. Még valami kérdés?
2009. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nyilván ilyen szinten tudok értelmezni egy diagnózist... ha jól hallottam ez még elmozdulhat, de ha nem akkor jó eséllyel császár. ha pl. elérné a méhszájat azt jelzi a doki mindenképpen?, a mély tapadás az nem egyenlő ezzel ugye? köszi a segítséget, de azért mert az ember ilyet kérdez még nem hülye, csak tapasztalatlan és aggódik. a doki mondta hogy óvatosabban a nemi élettel és figyeljek ne vérezzek... hazajöttem és olvastam a neten, hogy ha a méhszájnál van az veszélyes is lehet... ennyi, ezért aggódom.
2009. okt. 12. 16:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Tanácsom, hogy a doki szavát mindenek előtt betartani! Rosszat tutira nem akar NEKTEK! Mennyi idős terhes vagy? Mert ha még az elején vagy, akkor majd ahogy nőtök a méhlepény is feljebb kerülhet. Lefelé már mivel megtapadt nem igen kerülhet. Minden esetre óvatosabbnak kell lenni! Nem emelni...stb
2009. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
21.hétben vagyok. a dokinál még nem is aggódtam, mert még az úszásra is azt mondta hogy nyugodtan járjak tovább... aztán a neten olvasgattam és mostmár aggódok. nem mondta hogy feküdjek, csak hogy figyeljek magamra, vérzésre, görcsre. már bánom hogy nem kérdeztem ki jobban.
2009. okt. 12. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, semmi baj, ez semmi rosszat nem jelent. Ilyenkor még elmozdulhat fölfele, ahogy nől a méh, de nem biztos, hogy el fog.

Gond akkor van, ha eléri, vagy fedi a méhszájat, de nálad ilyen gond nincs, és már nem is lesz, mert lefelel nem mozog a lepény, csak felfele.

A vérzésre figyelj, ha picit is vérzel, menj orvoshoz, nálam sejna ez volt 4X, de nem lett baj, így is túlhordtam (igaz kiderült, nem is volt lent a lepényem, de nem tudom akkor 4 doki mit nézett 20 héten át...na mindegy)

szóval semmi baj, ne aggódj, éld tovább az élted, ha fáj a hasd pihenj többet és ha vérzel, azonnal doki!!

2009. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta a doki, hogy elég közel van a méhszájhoz a lepényem kb. 16 hetesen, de most 22 hetesen már feljebb húzódott, látta az UH-n.

Nyugodj meg és talán tényleg kicsit kíméld magad, ne emelj nagyot, ne hajolj sokat, ne most csinálj nagytakarítást pl.

2009. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanerre a diagnózisra szex-tilalom volt az első reakciója az orvosnak. És hogy vigyázzak magamra, ne emeljek, ne terheljem magam.,

A következő UH-n már jó helyen tapadt a lepény, így újra élünk házaséletet, de persze azóta is óvatos vagyok, mert én is nagyon megijedtem.

2009. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!