Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vagyok. Nagy...

19 hetes terhes vagyok. Nagy csomók vannak a mellemben? Kitapintható amikor le veszem a melltartót úgy fáj nem bírom elviselni az érintést sem.

Figyelt kérdés

A mellbimbóm ha véletlen magamhoz szorítok erősebben valamit vagy megütöm akkor sírni tudnék úgy fáj. Majd szét csattan az egész. Ez normális? Hasonló eset volt? Jövő hétfőn kell mennem az orvoshoz Ő mit kezd vele esetleg?

Előre is köszönöm a válaszokat


2009. okt. 12. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem jövő héten, azonnal menj orvoshoz!! Ez baromra nem normális. Először is tapintással megvizsgál, és ha kell uhra utal be, a többit nem tudom...
2009. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez már nem most kezdődött amikor legelöször mondtam neki azt mondta hogy ilyen van. De akkor még nem fájt ennyire. Ez rendesen kegyetlen a melltartót leveszem és fáj. Lassan kell leengednem mert olyan mintha leszakadna annyira nehéznek érzem.
2009. okt. 12. 17:17
 3/10 A kérdező kommentje:
Olyan aki járt esetleg így vagy ismer esetleg valakit. Ilyenkor lehet még szoptatni utánna. Minden választ köszönök
2009. okt. 12. 17:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális, a mirigyeid vannak megduzzadva a hormonoktól. Nekem kicsi a mellem, de még én is felébredek néha éjjel, ha fordulok egyik oldalamról a másikra, hogy fáj és nekem is tapinthatók ezek a csomók. Van aki kényelmes melltartóban alszik, mert úgy nem fáj neki annyira. Természetesen a szoptatást ez nem befolyásolja. Nyugodj meg!

Boldog babavárást!

22 hetes

2009. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a választ. Neked ez mióta van? Ez végig a terhesség alatt fent maradhat? Nem örülök ha igen. Vettem rendes sport melltartót dechatlonban de az is kegyetlen az első pár perc meg amikor leveszem az is.

2009. okt. 12. 20:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt a huszadik hét körül, a doki kivizsgáltatott, végül a tejmirigyek voltak, d enekem cónemcsak csomó, hanem szabályosan duzzadt tejér látszott ki szabd szemmel is...egy uh, és egy sebészeti vélemény azonban megnyugtató. nyugi a rák nem fáj és nem jelentkezik mindkét mellben.
2009. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Ilyenkor sokkal duzzadtabbak az emlőmirigyek. Fájdalmasak is lehetnek tapintásra.

32km

2009. okt. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális. A tejmirigyek duzzadnak, készülnek a majdani szoptatásra!

Nyugi! :)

Milyen fájdalmas lesz majd amikor szoptatsz és megtelik tejjel, de a legszebb élmény is egyben!

2009. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem változó. Hol megtelik és mirigyes és fáj és ordítok. Hol lelapul eredeti méretre és ennyi. A doki szerint ez normális. Én is 19 hetes vagyok, és nálam ez a 8. héttől így megy. Pár nap pihi, aztán belobban, dagad, fáj. És kezdi elölről. Gyakorlatilag van olyan is, hogy reggel semmi, délutánra meg már dagad, kibuggyan a melltartóból a cickó, és fáj.

Kitartás. A doki szerint a hormonok és a tejmirigyek játéka az egész.

2009. okt. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ. Megnyugtató volt olvasni.
2009. okt. 13. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!