Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megéri kézi készítésű baba...

Megéri kézi készítésű baba ágyneműért (ágyrácsra védő+kispárna+takaró) 20 ezer forintot kiadni?

Figyelt kérdés
Nagyon gyönyörű minták, nagyon tetszenek, benne van már a bélés a párnába és a takaróban.
2013. jún. 21. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én inkább pelusra költeném...
2013. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

[link]


annyira gyönyörűek beleszerettem, csak drágállom

2013. jún. 21. 12:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mindenki maga döntse el, hogy megéri-e neki. Reálisan nézve biztos nem, de ha neked nagyon tetszik és ez a szíved vágya...a babát meg szerintem pont nem érdekli, hogy kézi készítésű:D
2013. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
2e ft ért varrtam 4!!! ágyneműt a gyereknek mindennel együtt! ez rablás!
2013. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem annyira tetszenek,főleg nem ennyiért,de ezt neked kell tudni :)
2013. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sokkal olcsóbban is találsz gyönyörűeket.Használtan is lehet,és az is va ilyen jó.Vaterán nézz körül esetleg mielött döntesz.
2013. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akinek tetszik és ilyet szeretne annak nagyon megéri.

Nagyon ügyes dolgok megnéztem.

Habár nekem a sok kockás dolog nem tetszik, szerintem aki ilyen ügyes dolgokat tud készíteni, annak a szinekkel is jobban kellene boldogulnia, mert nekem azok nagyon nem tetszenek. De maga a megvarrása, a minták szuperjól néznek ki.

2013. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én pont most varrtam a tesómnak egy ágytakarót, francia ágyra (220X160) . Szóval tudom mennyi meló van vele. Másnak nem csinálnám meg bármennyi pénzt adna érte. Csak az anyagköltsége volt 20.000.- Ha ez segít. De én azért nem vennék, mert a párnát nem igazán használja. Állandóan mosni kell az elején a büfizés miatt. A rácsvédő pedig gátolja abban hogy kilásson ill. a rácsot sem tudja tőle megfogni.

Nekem most nagyon tetszik ennek a lánynak a munkája:


[link]

2013. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, meggyőztetek, ha szerintetek is, akkor inkább nem..
2013. jún. 21. 14:07
 10/13 anonim ***** válasza:

Hú hajdanán én is nézegettem hasonlókat, de anyagilag egyértelműen nem engedhettük meg magunknak, és amúgy is a felét nem is használja az ember az első 1-2 évben. Viszont! Én az ilyen dolgaimra tartottam fent, hogy pl nagyszülők, vagy pár rokon ha kérdezte, mit szeretnék, hát itt a tökéletes ajándék! Hátha valakivel meg tudod beszélni, hogy ez tökéletes lenne, örök emlék is és biztosan sokat használnátok!

Amúgy én akkor akadtam rá ilyenekre, mikor a búcsúzó osztályom kérdezte, hogy minek örülnék,minek venném hasznát :)

Én megszerezném a helyedben, ha ennyire beleszerettél! :)

9 hónapos baba anyukája :)

2013. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!