Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nem mostanában tesztelt...

Aki nem mostanában tesztelt pozitívat, milyen terhesvitamint kezdett el szedni vagy milyet fog?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni a femibion és a gravida között. Femibionban a folsav jobban felszívódó viszont az ára jóval húzósabb, mint a gravidáé.

2013. jún. 23. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én gravidát szedtem. Meg vagyok vele elégedve, bár itt olvastam, hogy sokan hánynak tőle, de nekem nem okozott ilyen panaszt.
2013. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én Elevitet szedek, teljesen jó nekem.

A testvérem Gravidát szedett, de a dokija arra kérte, hogy inkább Femibion 800-at szedjen, mert az szerinte jobb, így váltottak.

2013. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Gravidát szedek, panaszmentes az egész terhességem, s a jódtartalma nagyon fontos.
2013. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha van a közvetlen környezetedben pocakos kismami akkor érdemes egy pár szemet kérni tőle és kipróbálni, hogy melyiket fogadja el a pocakod és a babád, mert van amelyiktől bizony szépen hány az ember reggeltől estig. Sógornőm Elevitet szedett, ezt bírta a gyomra. Én mikor várandós lettem körbe néztem elég alaposan ennek a témának és a Gravida mellett döntöttem, mert több minden van benne és nagyobb mennyiségben mint az összes többiben. Viszont a hátránya az legalábbis szerintem, hogyha hánysz tőle akkor csak a családodban tudod tovább adni, mert nem egyesével van becsomagolva hanem ömlesztve van egy műanyag gyógyszeres flakonban.


Most újra várandós vagyok, jelenleg 19 hetes és úgy döntöttem, hogy mivel rengeteg gyümölcs, zöldség van a piacon frissen így nem szedek vitamint hanem amennyi gyümölcs csak belém fér annyit eszek. Szerintem ez a legjobb, mert ha ebben a melegben hányós vagy ráadásul nem igazán tudsz enni szintén a meleg miatt akkor apróra vágott gyümi/zöldség nasiként tökéletesen jó! :D


Jó babavárást mindenkinek! :D

2013. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

azt akartam írni, h aki mostanában tesztel. Nem tudom hogyan került oda a "nem" szó:)

Köszönöm a válaszokat.

Mindenkinek gratula a babához!

2013. jún. 23. 12:08
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem teljesen valasz a kerdesedre, de ne szedj be olyan multivitamint, amiben A vitamin van, tulzott A vitamin fogyasztas fejlodesi rendellenessegeket okoz (ra lehet keresni). Kismama viaminokban beta karotin van, azt szabad, mert azt a szervezeted atalakitja A vitaminna, amennyire szukseged van.
2013. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Gravidát szedtem a jód tartalma miatt csak ebben van. Nem mindennap csak hetente 3 szor + magneB6! Az esti vacsora után kell bevenni ez a titka hogy ne legyen az embernek hányingere. Minden rendben volt végig vérkép stb. nem lett óriás babám sem ez is tévhit..Gratulálok a babához, jó egészséget nektek!10 hós kisfiú anyukája
2013. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Gravidat szedek, megvagyok vele elegedve.

27hkm

2013. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az orvosom a Gravidát ajánlotta, mivel Magyarország jódban szegény, és ez az egyetlen olyan terhesvitamin, amiben elegendő jód van. Nekem semmi bajom tőle, se rosszullét, se más.

2013. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ez attól is függ, hogy te mennyire kiegyensúlyozottan és változatosan táplálkozol. bár csábítónak tűnik, hogy az eleviten és gravidán a létező összes vitamin és ásványianyag fel van tüntetve....hidd el a kevesebb néha több...ráadásul nem mindegy, hogy milyen ionizált formában van a készítményben. hiába írják rá a világ összes vitaminját, ha azt a szervezet nem is tudja azt hasznosítani...

Pharmaton matruelle vagy femibion.nézz utána. én ezeket ajánlanám.

2013. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!