Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok, és...

23 hetes kismama vagyok, és már hetek óta iszonyatos mennyiségű folyásom van. Valami baj lehet? Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nincs rá panaszom, nem viszketek, nem ég, nem fáj, de annyira sok, hogy nem győzöm a tisztasági betétet cserélni. A ph-mal nincs gond nézte a doki, de akkor ez a terhességtől lenne? És ennyi? Szabályosan folyik ki belőlem. Már nem tudom mit gondoljak.
2008. jún. 22. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Kezelést kaptál? Várandósoknál előfordul folyás, akár viszketés, fájdalom nélkül. Szerencsés, hogy ilyen panaszaid nincsenek.A leggyakoribb oka, hogy a terhességi hormon ellazítja az erek falát. Ezért lassul a vérkeringés.Így a hüvely védekező mehanizmusa romlik, plusz a kismama immunrendszere sem tökéletes. Érzékennyé valik bizonyos fertőzésekkel szemben. a hüvely falában vannak olyan sejtek, amik a savas vagyhatást biztosítják-ezek védenek a káros bacik, gombák elszaporodásával szemben. De mivel nem tudnak megfelelően működni, a bacik, gombák élik világukat, szaporodnak, folyást okoznak. TEHETSZ ELLENE!!!! Intim mosakodók ,pamut fehérnemű. CUKROS ÉTELEK KERÜLÉSE-fehér lisztből készült kenyér, péksütemény se.Használhatsz kamillás lemosást,gomba ellenes krémek.Ha szereted, grepfruit gyümölcs, ivólevek. Utóbbi bioboltból, cukor nélkül.
2008. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy folyás???MErt én is azt hittem az elején aztám rájöttem terhességi inkontonencia..ÉS sztem hülyeség,hogy csak akkor látni,hogy pisi ha sárga vagy büdi.HA idejében cseréli az ember a betétet egyáltalán nem sárga és büdi-nem erjed...nem is bírnám ki.Sajnos ezt nekem a doki is megerősítette,de elmúlik a szülés után.Lehet neked is ez van,mert a babád most jezd el majd igazán nőni és sajna nyomja a hólyagot.Ha folyás lesz az ok,azt a doki úgy is mondja.37hetes kismama
2008. jún. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én is azt hittem, hogy a terhesség velejárója, mert erről több helyen is olvastam. sajnos kiderült, hogy mind a kétszer más volt. Először 26 hét környékén tapasztaltam és akkor Klion kúpot kaptam rá, most meg canesten kúpot. Egyik alkalommal se okozott égő, vagy viszkető tünetet.

De te azt írod, hogy a doki nézte, akkor lehet hogy nálad mégis normális ez a mennyiség.

Üdv, 37 hetes kismama

2008. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!