Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen arulkodo jelek vannak...

Milyen arulkodo jelek vannak amibol sejteni lehet a baba nemet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak akik nem hisznek az ilyesmiben, de en hiszek es tudom, hogy vannak! Aki tud ilyet kerem, hogy irja le.

Elore is koszonom!


2013. jún. 23. 21:12
1 2
 11/20 anonim válasza:
Én is megnéztem a kínai naptárt nekem pont az ellenkezőjét mutatja.Három fiam van a naptár szerint három lányomnak kellene lenni.Mostani babámat még nem tudom,hogy mi lesz.A három fiúval hánytam sokat,folyamatos rosszulléteim voltak.Saját magamon elég hamar észrevettem a terhesség tényét,kívánósság,hányás miatt.Hegyesek voltak a pocakjaim.Most semmi bajom nincs nem is volt és csak a tesztről tudtam,hogy terhes vagyok.
2013. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekem semmit nem nőtt a mellem, mégis lányom lesz.

Nekem olyat mondtak, hogy ha nincsenek rosszulléteim, akkor lány, illetve, hogy ha hátulról nem látszik, hogy terhes vagyok, azaz megmarad a derekam vonala, akkor az is lányra utal. Ez a kettő illik rám.

2013. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nekünk a gyűrűvel ingázás is bejött! :)

De van egy olyan is, amit ha most elmondok, akkor már nem próbálhatod ki! Úgyhogy ne olvasd tovább, hátha valamelyik ismerősödnek eszébe jut!



Azt mondják, hogy a kismama elé le kell dobni egy rongyot/kendőt. Ha a közepénél fogja meg, akkor lányt vár, ha a szélénél, akkor fiút.


Néztem nagyot amikor anyám elkezdte elém dobálni, persze nálunk ez is bejött! :)

2013. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egyik terhességemnél sem voltam rosszul, ugyanolyan előre növő, hátulról nem látszó hasam volt/van. Az első fiú lett, most lányt várok. Az elsőnél biztos voltam benne, hogy lány lesz, a 20. héten megmutatta, hogy fiú, most is lánynak éreztem kezdettől, de most bejött :)
2013. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Koszonom a sok valaszt es ha valakinek van meg otlete nyugodtan irja meg.

Nagyon megoszlanak itt a velemenyek. A megerzesem szerint fiu. De mostmar tutira megirom kedden, hogy mit mondott a doki. Remelem, hogy nem fogja takargatni magat a dragam :D

2013. jún. 23. 23:30
 16/20 anonim ***** válasza:

Én eddig kb. minden jellemző tünetet cáfoltam! :)

Hegyesebb pocim van, de kislány lakik benne. Nem voltam hányós, nem égett a gyomrom (ma már igen, a 32. héten, de nyomja is rendesen ám), kínai fogamzásnaptár és a jónás naptár is fiút jósol, eleinte nem voltam kívánós, aztán gyümölcsökön éltem, mert azokat kívántam (mindegy, hogy édes vagy savanykás, csak gyümölcs legyen), a cicim közel a 20. hétig egy centit sem nőtt, ellenben hátulról nem látszik a pocim, van még derekam. :)

És egy 32 hetes kislány lakik ott benn. :)

2013. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Nezd meg melyik bokacsontod dagadt be :-) Nekem bejott :-)

2013. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

:)

Ezek pont, hogy nem vélemények, hanem tapasztalatok.

2013. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hat en szinte mindent cafoltam. Minden tunet fiura utalt es a mai ultrahangon kiderult, hogy kislanyunk lesz :)
2013. jún. 25. 23:30
 20/20 anonim ***** válasza:
Na látod. :)
2013. jún. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!