Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, akinek sikerült...

Volt olyan, akinek sikerült teherbe esnie, de több alkalommal is életképtelen volt a magzat, majd egyszer csak sikerült egy bébit kihordania, és világra hoznia?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyen esetet konkrétan nem ismerek, de olyat igen, nem is egyet, hogy a kismama elvetélt (volt, ahol volt már gyermek, volt, ahol még nem), de olyat is, hogy genetikai rendellenesség miatt a terhességet meg kellett szakítani az első trimeszterben. :( (Itt konkrétan második baba lett volna.)

Viszont úgy tudom, hogy végül mindenhol összejött a vágyott a baba. :)

2013. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ket vetelesem volt (amikrol tudok) es most vegre sikerult a baba!:) 32 hetes leszek,tehat lassan szulok.:) Ja es PCOS mellett spontan fogant..:) Csodak mindig vannak!
2013. jún. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Közvetlen ismerősöm nincs, csak egy barátnőm ismerőse járt így, hogy kb 4vagy 5alkalommal vetélt el, de végül már 41évesen sikerült szülnie egy kislányt. Nemrég volt egy éves. :)

Nála sajna nem tudom az indokokat.

2013. jún. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves második,és volt vmi praktika,amit követtél,vagy ami segített?
2013. jún. 22. 08:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukáméknak a 4. nekifutásra jöttem össze. Később lett még egy hugom és több vetélés nem volt.
2013. jún. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy volt kollèganöm esete, hogy ô lett az egyetlen gyermek. Ha jól emlkèkszem ô volt az 5. vagy 6. baba, ès csak ô maradt èletben. Vagy halva születtek a babàk vagy elvetèlt az anyukàja. Okot nem tudok.
2013. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok.Az segitett hogy nem gorcsoltem ra.Addig mindenki azt mondta hogy ne eroltessem,de ugy veltem konnyen beszelnek...De abban a honapban mikor osszejott, vervetelekre jartam hogy kideruljon hogy mi a baj minden heten.Aztan egyszercsak szoltak hogy kimutattak az elozo hetibol hogy volt peteeresem.Hozzateszem gorbet is vezettem,de azon nem volt egyertelmu...Akkor mondtak hogy miutan megjon elkezdik a kezelest rajtam,kulonbozo gyogyszerekkel.Es vartuk hogy megjojjon...Nagyon felment a hom mikor meg kellett volna jonnie,es mivel volt egy rakas tesztem ezert gondoltam csinalok egyet,es rogton pozitiv lett,0 nap kesesnel..:) Ja es elkezdtem akkor egy sulit is es munkat is kerestem.Szoval nem gorcsoltem a temara..:)
2013. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!