Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Torokfájás, sárgás váladék...

Torokfájás, sárgás váladék köhögéskor. Okozhat gondot a babánál? 29 hkm

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
és miért nem mész orvoshoz ????????
2013. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ma jött elő. se láz, se egyéb gond.

a doki semmilyen gyógyszert nem ír fel terhesen.

2013. jún. 24. 08:40
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért ez nem így van, hogy nem ír fel. Nyilván, ha indokolt, és nem azt írták, hogy írass fel valamit, hanem hogy menj orvoshoz.
2013. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

homeogen 9


homeopátiás bogyó


de ha beteg vagy akkor igenis fel kell írnia gyógyszert hiába vagy terhes

2013. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ugyanez volt a bajom a télen is, és semmilyen gyógyszert sem írt fel arra hivatkozva, hogy várandós vagyok. nem vállalja a felelősséget, ha esetleg olyan gyógyszert adna, ami gondot okozna a magzat fejlődésében.

homeopátiás stodal szirupot megpróbálom. azzal nem lehet gond...

2013. jún. 24. 13:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én is megvagyok fázva, szintúgy hurutus köhögés. Voltam dokinál, valóban nem ír fel semmit! Orrspray-t kaptam csak, mert az orrom is be van dugulva. Már 1 hete kínlódom vele. Gondot nem okoz semmit a babának, csak arra figyelj, hogy lázas ne legyél! Ha nincs láz, nincs gond! Ha lázasodni kezdesz, Panadol vagy Rubophen.


Egyébként: forró mézes tea , +C vitamin.


Jobbulást!

2013. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja 35 hetes vok... Uccsó voltam.. :)
2013. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

anno én a mandulagyulladásra simán kaptam antibiotikumot terhesen


11 éves a gyerek és semmi baja ....

2013. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló gondom még március környékén. Lehet a patikában venni nagyon olcsón hidrogén-peroxid oldatot 200-300 Ft-ért (3%-os kell!), kérj hozzá cseppentőt. 1 dl vízbe bő 40-50 cseppet rakj, keverd össze és ezzel öblögess napi kétszer. Lenyelni nem szabad. Pár nap alatt lehúzza a gyulladást. Kiegészítésképpen lehet hozzá szopogatni mebucaint is.


Babánál csak akkor okoz gondot a betegség, ha tartósan magas lázzal jár a betegség. Jobbulást!

2013. jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: bocsi a szóismétlésért, egyebekért... meg az offért. :D
2013. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!