Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Retroplacentáris hematoma és...

Retroplacentáris hematoma és vérzés? Járt valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés
25. héten volt egy kis mennyiségű vérzésem és hematóma alakult ki. Volt valaki hasonló cipőben? Mi történt a babával? Sikerült kihordani?
2013. jún. 24. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem még 8 hetesen volt az ikreimmel, egész pontosan retrochorialis hematoma. Pihennem kellett és utro-t szednem, mivel még az első trimeszterben voltam. 12 hetes UH-on már nem láttuk, felszívódott szerencsére.

40. hétre szültem az egészséges babáim!

2013. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor volt ilyenem, 1 hónap szigorú fekvés után rendbejött és egészséges lett a fiam. Te most kórházban vagy? Mennyire vérzel?
2013. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már itthon vagyok, minimális vérzésem volt, nagyjából egy tisztasági betétnyi, 3 napig megfigyeltek, fájások és összehúzódások nem voltak, de megijedtem. Van egy kis örökmozgó fiam itthon, így elég nehéz a pihenés. Nektek mitől alakult ki?
2013. jún. 24. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem tudni, h mitől. Nekem sem volt sok vér, az elején kevés barnázás, aztán mikor nem pihentem eleget, jött piros vér is, de az se sok. Onnantól csak feküdtem, mert rettegtem. De azért félelmetes volt, h 6 cm hosszú a hematoma :S
2013. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!