Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisebb sötét vérzés utána...

Kisebb sötét vérzés utána ismét rözsaszín folyás. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tudni kell előtte barnáztam, rózsaszineztem.Most 6 hetes vagyok. múlt hèt keddi vizsgálat közben bevéreztem (a dr. vizsgáló kesztyűjén élénk vér volt). Rá egy órára a hüvelyi UH vizsgáló fején már barna folyás volt.

Befektettek.

Csütörtökön a kontroll UH kimutatta a picit ès hogy él.

Kaptam valam D-vel jelzett gyógyszert 3x2-t, Rutascorbint 3x2-t injekciót. Csütörtök óta pedig Duphastont szedek 2x1-et.

Ma mégis friss sötét vér távozott hát annyira nem sok. Később egy nagyon pici alvadék. Most újra rózsaszinezek, de mindrn terhessègi tűnetem meg van.

UH-n nem vettek észre mást. Akkor mitől lehet ez? :( Nagyon megijeszt.



2013. jún. 1. 06:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Hidd el, ahogy az orvosok sem (!!!), igy mi sem tudjuk az okat. A kapott gyogyszerek illetve az agynyugalom segithet, de a legfontosabb az a lelki nyugalmad es a picibe vetett hited!!!!

Kar keresned az okot, teljesen, tenyleg! En 4+6-tol 11. hetig vereztem. Egy csomo orvosnal voltam, fogalmuk nincs, h miert lehet verzes ebben a szakaszban, vagyis lehet v 25 fele oka, de nem kimutathato, h epp melyik. Neha veteles lesz sajnos, ilyenkor vszeg jobb is (elettel ossze nem egyeztetheto rendellenesseg), de legtobbszor megmarad a terhesseg es a pici zavartalanul fejlodik. A tanulsagokat a sajat kalvariambol vontam le, te sporold meg magadnak s stresszt es csak koncentralj a hitedre! Ezenkivul foglalkozz vidam dolgokkal! Amikor barna/rozsaszin maszat van, ne foglalkozz vele (persze oda kell ra figyelni, de akkor nem kell hivni az orvost), ha friss piros verzesed lenne akkor hivd! Bar akkor sem tud mit csinalni, max uh-gal megnezi a picit, h jol van-e. A ma letezo kezelesek kozul mar mindent megkapsz, ennel tobbet nem lehet tenni. Mar csak Te tudsz tenni magatokert, ha pozitiv vagy!

Kitartast, remelem minden rendben lesz!

2013. jún. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!