Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+4 hetesen 10 mm-es petezsák...

5+4 hetesen 10 mm-es petezsák jónak számít? Mást nem mondott a doki csak hogy 3 hét múlva kontroll.

Figyelt kérdés
Nem kellett volna már a szikhólyagnak is látszódnia?

2013. jún. 2. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 5+6 hetesen voltam, 9,3 mm-es volt a petezsák.

Holnap kell ellenőrző uh-ra mennem.

Nem tudom, hogy jó-e vagy sem, de legalább van már petezsák.

2013. jún. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

6 hetesen és 1 naposan 13 mm-es petezsák volt, és benne egy 7 mm-es embrióval. 7 hetesen és 1 naposan szívhanggal egy 1,3 cm-es embriót láttak már, azóta is minden rendben. Nem tudom, az 5. héten mi volt felénk, de szerintem, jól haladtok kedves Kérdező és Első. Nem hiszem, hogy bármi elmaradás lenne.

Nagyon szurkolok! Majd írjatok!

2013. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen rendben van, én mondjuk 6 hetesen mentem először mindig és akkor már volt szívhangja. (1 vetélés, 1 aki most 16 hetes pocakban) 3 hét múlva ott lesz a kis embriód és verni fog a kis szíve is. Vigyázz magadra, pihenj sokat, étkezz egészségesen!
2013. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató szavakat :)

Remélem én is hogy minden rendben lesz :)

Boldog babavárást nektek is :)

2013. jún. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!