Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik rosszul vagytok...

Kismamák, akik rosszul vagytok! Hányadik hétben jártok, és hogy bírjátok? Hányadik babátok?

Figyelt kérdés
Én 6 hét 6 napnál tartok, és nagyon szenvedek a szagoktól, stb. Pedig már háromszor végig csináltam ezelőtt, de ez semmit nem könnyít a dolgon. És olyan lassan telik az idő... Bíztassatok, hogy nem vagyok egyedül!
2009. okt. 13. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Az első hetekben én is rosszul voltam minden szagtól, még a kávé tuti jó illatától is. Fáradt voltam, aluszékony. Én az elsőt várom. Most 32 héten vagyok, de már minden bajom van. Nagyon rosszul alszok, keveset is. Fáj a csípőm, sokszor sehogy sem jó. Ez van. Majd kárpótol a kislányom :).

Boldog babavárást!

2009. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13 hetes vagyok, és bárcsak annyi lenne a bajom, hogy rosszul vagyok a szagoktól! Egpésznapos hányinger kínoz, alig szűnik annyi időre, amíg eszem. Néha hányok is, az éhgyomri a legrosszabb.
2009. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Engem is folyamatos hányinger gyötör. De Neked legalább mindjárt véget ér a hányós időszak! Az első babával én is sokat hánytam, még a 17. héten is, aztán a többivel már csak egyszer-kétszer, viszont a hányinger minden terhességemnél megvolt, így most is... De majdcsak elmúlik!

32 hetes kismama, neked is kitartás, a vége már nagyon gyorsan elrepeül, még ha kicsit nyűgös is...

Boldog babavárást és jó babázást nektek!

2009. okt. 13. 23:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a 34. hétben vagyok, a cicim feszül, néha nehézlégzésem van, a kisfiam bokszolni szokta a petefészkemet, a medencecsontom sajog és néha már van jóslófájásom is, nem megy a hajolgatás sem és folyton pisilni kell és farkaséhség is gyötör, de már csak 1 hónap van a célig...
2009. okt. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Sziasztok!

En a 20 heten jarok... Minden reggel hanyok, egesz nap nagyon faradtnak erzem magam... Most visszakapom, amit én adtam anyunak... : ) Elso babam...

Mindenkinek kitartás! : )

2009. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

19. hétben járunk, minden nap hányok reggel. Dél előtt hányingerem van, nem nagyon tudok aludni, fáj a farokcsontom.

Eddig a hányás miatt nem tudtam hízni, most azon vagyok, hogy muszáj enni.

2009. okt. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megszületett azóta a Picid? :)
2010. júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Valószínűleg már nem olvasod, mert jó régen kérdeztél (viszont én most találtam meg a kérdést), de azért megírom: 2010. május 26-án született meg a kisfiunk (egy lány és 2 fiú mellé), és azóta már a következővel vagyok 10 hetes várandós.

Köszönöm kérdésedet!

2011. ápr. 3. 08:51
 9/10 anonim ***** válasza:

:)

Én kérdeztem!

:)


Gratulálok! :)


Nekünk az első másfél éves, a második 6 hetes! :)

2011. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor én is nagyon gratulálok! :-)
2011. ápr. 4. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!