Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesen csípőset enni?...

Lehet terhesen csípőset enni? Nem durván csípősre gondolok.

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 12:02
 1/9 Kerria ***** válasza:
Lehet, ami jól esik edd bátran. Én s kívánom, és fogyasztom a pikánsabb ízeket, sógornőm meg egyenesen a csípőseket ette. Mind a kettőnknek egészségesek a gyerkőcei :)
2013. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen nyugodtan eheted,én is eszem mert imádom pl.a kínai csípős savanyú levest! Az pedig igen erős,semmi bajunk!!
2013. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért tudd, hogy a baba is kap belőle, de ha nem túl csípős, és jól esik, akkor ok.
2013. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyan a babának mi baja lenne attól h te csípőset eszel...semmi a világon, ezt az utolsó kommentelőnek írtam... :)

Am egyed nyugodtan :)

2013. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz az igaz de érzi az ízét a magzatvízben. :)
2013. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Az a lényeg, h baja ne legyen! Kínai levest én nem merek enni, pedig szeretem.
2013. jún. 25. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmilyen csípős kaját nem tudok megenni, mert nem szeretem.

Viszont a 150 Ft-os kínaiban kapható csípős levesért kifejezetten odavagyok. Pedig az aztán csípős! és mégis.

12 hetes terhesen heti 2x engedélyezem magamnak.Remélem nem lesz baj :))

2013. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En is ennek csiposet,de feljon a savam tole.Ha nincs ilyen problemad akkor biztos hogy nem fog megartani.:) 32 hkm
2013. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én annyi csípőssel "etetem" a babát, hogy már azon viccelődtünk a férjemmel, hogy az anyatejet is piros arannyal kéri majd :)

Kívánom és jól is esik.

12 hkm

2013. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!