Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egri nőgyógyászokról szeretnék...

Egri nőgyógyászokról szeretnék infókat! Elsősorban Szántó-Holló doki érdekelne. Neki van magánrendelése?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nála szültem,meg voltam vele elégedve,jó orvos.Azt nem tudom van-e neki magánrendelése,én nem magánrendelésre jártam. Dr.Petrovai Zoltán is jó orvos,őt is tudom ajánlani.
2013. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam, hogy Szántó lehet elmegy. Ez igaz?
2013. jún. 25. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Erről sajnos nem tudok.De remélem,hogy nem megy el mert a második babámat is nála szeretném megszülni.Kismama vagy?Vagy más okból mennél hozzá?Egri vagy?
2013. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kismama. Van egy 13 hónapos kisfiam.Őt gyöngyösön szültem, de nem voltam elégedett.Jövőre szeretnénk Tesót és most Egerben szeretnék szülni.Egyenlőre "terepszemlét" tartok. Eddig Szántó doki a nyerő, az olvasottak és a hallottak alapján.
2013. jún. 25. 12:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó döntés Szántó doktor úr.Együtt érző mert nekem sokáig tartott a varrás több mint fél óráig kivül-belül szakadtam elkezdtem sziszegni,hogy fáj azt mondta sajnálja mindjárt kész vagyunk.Más orvos meg még hangot se tűr meg szülés közbe-után.
2013. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem mondod? Ilyen nagy a szigor :)

És a szülésznők? Róluk csak jókat hallottam még!

2013. jún. 25. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Szántó-Holló: ő volt az ügyeletes a 2. szülésemen. Hozzá szerettem volna járni, de készült szakvizsgára (ha jól tudom), így nem vállalt magán betegeket, mástól is hallottam, de szerencsére épp ő volt az ügyeletes. Azt hiszem, nincs magánrendelése.

Terhesgondozásra Petrovai doktorhoz jártam, de ő sem vállal szülést! Viszont az sztk-ban mindig hozzá jártam, időpontra mentem, sosem kellett várnom, és mindenféle anyagi ellenszolgáltatás nélkül, kedvesen, korrekten, alaposan végigvezette a terhességemet. A 36. héttől kezdve kellett nst-re járnom, onnantól nem hozzá, hanem a terhes ambulanciára kellett mennem.

A szülésznőkről is jókat hallottam, én ott is ügyeletesnél szültem, de mindkétszer csak jó tapasztalatokat szereztem!

2013. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!