Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció elött, zárt...

Menstruáció elött, zárt magasan helyezkedő méhszáj utalhat babára?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem, mert magamba nyúlkálok, mert erről szó sincs, csak most elösször probáltam ki! Persze alapos kéz mosás után! Annyi verziót hallottam, hogy kiváncsivá tett.
2013. jún. 26. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, utalhat, ha baba van, a méhszáj felhúzódik. Én egyébként a szexből tudom...
2013. jún. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató választ :)
2013. jún. 26. 10:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Bevallom, ezt én is kipróbáltam kíváncsiságból, de hogy nem tudtam normálisan megkülönböztetni, hogy mikor helyezkedik el magasan, mikor mélyen... Én simán kevertem. Ha te ezt azonban ilyen pontosan meg tudod állapítani, és valóban zárt és magasan helyezkedik el, az utalhat babára. Azonban az őszinteség kedvéért hozzá kell tennem, hogy a méhszáj állapota bármikor változhat. Van, akinek közvetlen a menses kezdetekor még magasan helyezkedik el, de fél nap múlva már leereszkedik és szépen fokozatosan kinyílik. De vannak, akiknek menstruáció előtt akár 1-2 nappal már nyílni kezd, és így előre sejthető a menses.

Viszont mivel elsőként csináltad, nem tudhatod, hogy neked milyen, mikor meg fog jönni. De remélem, úgy alakul, ahogy szeretnéd.

2013. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!