Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kihúzom szerintetek legalább...

Kihúzom szerintetek legalább a 35. hétig? CTG:1000 szigorú fekvés! 32 hetes km

Figyelt kérdés

Pénteken este bekerültünk a kórházba (még 31 hetesen)Fenyegető koraszüléssel!Keményedéssel és fájásokkal (kb. fél óránként görcs derékban, és alhasban körbe)mentünk be az ügyeletre!Az első után 2 órával már vizsgáltak!

Nagyon megijedtem,akivel már előfordult ilyen,elmondaná a tapaszteletait?Köszi


2009. okt. 14. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is a 32.héten 1000-es méhszájat mértek és fenyegető koraszüléssel nyugalomra intettek, meg emlegették a kórházat is, de kézzel-lábbal ellenkeztem, uh hazamehettem. Én tök jól vagyok és nem parázok; szedem a magnéziumot meg otthon elvagyok. Nem ugrándozok, de azért nem is fekszek egész nap!
2009. okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaz nekem nem voltak fájásaim, de a 32. héttől voltam 1.5111, tehát én már ki is voltam nyílva.Feküdtem a 36. hétig, de nem is nyíltam tovább.A kiírt előtt három nappal indították a szülést egészségügyi okokból,akkor voltam már két újjnyira nyitva.Tehát sok-sok pihenés, és nem lesz baj.
2009. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!