Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérvári Babacity-s...

Timi0926 kérdése:

Székesfehérvári Babacity-s 4D-s babamozin volt már valaki?

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, mi a LifeCentrumban voltunk, de a kórházban is van nagyon jó 4D!
2013. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kórházba szerettünk volna menni,de csak augusztusba van időpont,így a Babacitybe megyünk jövőhéten pénteken,ezért kérdeztem h kinek mi a véleménye :) Ahol te voltál az milyen volt?
2013. jún. 26. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Babacityben csak szonográfus van,én úgy vagyok vele ha már kiadok ennyi pénzt akkor orvos vizsgáljon.

Mi intersparosba megyünk az nem tom melyik.Egy héttel előre kell bejelentkezni.Deák doktor úr és Bácskai doktor úr van ott.Azt hiszem 14000 Ft.most nézem lifecentrum

[link]

2013. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a Life Centrum van az Intersparnál! Aránylag hamar van időpont, és 14 volt nekünk is ha jól emlékszem. A minőség nagyon jó volt, és részletesen megnézett mindent.
2013. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.majd leírom milyen volt ha voltunk :)
2013. jún. 29. 14:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Voltunk pénteken a babamozin.Nagyon szuper volt,felejthetetlen. :) Megtudtuk,hogy valóban pici lány a pocaklakóm :) Rendesek voltak,babánkhoz is folyamatosan beszélt a nőci.
2013. júl. 8. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!