Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rozsdas viz folyik a csapbol....

Rozsdas viz folyik a csapbol. Szerintetek megfurodhetek benne? Lesz valami baja a babamnak? (ulo furdore gondolok) Vagy varjam meg amig kitisztul a viz? 35 hkm

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne! Én a helyedben maradnék a zuhanyzásnál. Egyébként mi az oka ennek? Tudjátok?
2013. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
El volt zarva egesz nap a viz. Valoszinu csotores volt valahol es amiatt. Azert ulnek a kadba mert hajat is kene mosnom es maskepp nem megy csak kadban ulve. Ha belehajolok a kadba es ugy mosom elszedulok lemegy a vernyomasom es nagyon rosszul vagyok utana...
2013. jún. 26. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:
engedjétek ki a rozsdát,utána már szép tiszta lesz
2013. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem ülnék bele nem terhesen sem.
2013. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem rozsda, hanem kosz, ami a csövekből jön. Megnyithatod a csapot, de lehet, hogy órákba telik, mire kifolyik, a vízszámla meg az egekben lesz. Várd meg, amíg a szomszédok kiengedik (ha társasház).

Egyébként nem lesz bajod tőle, de csak térdelj, és siess, ahogy tuszd. Én legutóbb ásványvízzel mostam meg magam alul, hogy biztos ne maradjon ott kosz.

2013. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De ha koszos/rozsdas a viz akkor a hajad nem lesz koszos?:)
2013. jún. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!